banner461
banner195

Nevşehir Belediyesi Kar Temizleme Çalışmalarını Sürdürüyor

Dün akşam saatlerinden itibaren aralıksız yağan kar yağışı nedeniyle Nevşehir Belediyesi etkili bir şekilde yağan kar nedeniyle, ana arterler başta olmak üzere şehir genelindeki mahallelerdeki yollarda trafiğin aksamadan yürütülmesi için kar temizliğini sürdürüyor.

Nevşehir Belediyesi Kar Temizleme Çalışmalarını Sürdürüyor
07 Şubat 2016 Pazar 11:30

banner143
banner134
Dün akşam saatlerinden itibaren aralıksız yağan kar yağışı nedeniyle Nevşehir Belediyesi  etkili bir şekilde yağan kar nedeniyle, ana arterler başta olmak üzere şehir genelindeki mahallelerdeki yollarda trafiğin aksamadan yürütülmesi için kar temizliğini sürdürüyor.
Nevşehir Belediyesi  Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ile Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından oluşturulan  100 ü aşkın personel tarafından yürütülen kar temizleme çalışmalarında  3 ü büyük, biri küçük tuzlama aracı, 2 Greyder, 5 kepçe  kullanılıyor. 
Kar yağışının aralıksız devam ettiği Nevşehir’de  başta ana arterler olmak üzere cadde ve mahallelerde trafiğin işleyişini etkin şekilde sürdürülmesi için yolları kardan temizleme çalışmaları greyder ve kepçelerle sağlanırken, yollarda buzlanmaya karşı da tuzlama araçları da çalışmalarını devam ettiriyor. 
Nevşehir Belediyesi tarafından oluşturulan kar temizleme ekiplerinin çalışmaları,  kaldırımları kardan temizliyorlar.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.