banner461
banner195

Nevşehir Belediyesi Kardeşlik İftarı Düzenledi

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, 2004 yılından beri geçen 12 yıllık belediye başkanlığı döneminde milletvekilleriyle, teşkilatlarla ve belediye çalışanlarıyla kentin kardeşlik, birlik, beraberlik ve yardımlaşma duygusunu hep üst...

Nevşehir Belediyesi Kardeşlik İftarı Düzenledi
21 Haziran 2016 Salı 10:24

banner143
banner134
Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, 2004 yılından beri geçen 12 yıllık belediye başkanlığı döneminde milletvekilleriyle, teşkilatlarla ve belediye çalışanlarıyla kentin kardeşlik, birlik, beraberlik ve yardımlaşma duygusunu hep üst düzeyde tutmaya çaba sarf ettiklerini söyledi.

Nevşehir Belediyesi tarafından Ramazan ayının 15. günü yetimler için Kardeşlik İftarı düzenledi. İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı (İHH) Nevşehir temsilciliği işbirliği halinde Nevşehir Konağı’nda gerçekleştirilen Kardeşlik İftarına AK Parti Nevşehir Milletvekili Murat Göktürk, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, İHH Nevşehir temsilcisi Baki Öncel ile yetim çocuklar ve aileleri katıldı.

İftar yemeği duasının ardından konuşan Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, halkın dertleriyle dertlenmek için çaba harcadıklarını dile getirdi. Ünver daha sonra şöyle konuştu:

“Belediye Başkanlığına seçildiğim 2004 yılından bugüne kadar teşkilatlarımızla, milletvekillerimizle ve tüm belediye çalışanlarımızla bu şehrin kardeşlik duygusunu ,birlik ve beraberlik, yardımlaşma duygusunu hep üst düzeyde tutmak için çaba sarf ettik. Sizin dertlerinizle dertlenmek için çaba harcadık. Sizde bunları hep anlayışla karşıladınız. Allah hepinizden razı olsun. Böyle mübarek günler, insanların bir araya gelip kucaklaşmasında dostluğunda ve kardeşliğinde çok önemli vesilelerdir. Önemli olan birlik, beraberlik ve kardeşlik ruhu içerisinde bunu yapabilmektir."

Hayatını zorla idame ettiren tüm insanların arkasında olduklarını vurgulayan Ünver, "Hayatını zorla idame ettiren insanlarımızın tamamının arkasındayız, onların güvencesi biziz Allah’ın izniyle. Hiç endişeniz olmasın. Ne zaman başınız sıkıntıya düşse, herhangi bir problemle karşılaşsanız her zaman yanınızdayız, arkanızdayız. Hiçbir şekilde boynunuzu öne eğmeyin, yanınızla bir irade var, bu devletin gücü var, Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın gücü var arkanızda. Sizlerin dertleriyle dertlenen kardeşleriniz var arkanızda. Gücümüz neye yetiyorsa, sizlerle paylaşma arzusu taşıyoruz.” şeklinde konuştu.

İftar yemeğinin ardından yetim çocuklara çeşitli hediyeler takdim edildi.


İftar programında ayrıca yetimler ve yakınları için de çeşitli yardımlar yapıldı.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.