banner461
banner195

Nevşehir Belediyesi’nden Evlere İftar Servisi

Nevşehir'de İftar Soframıza Gelemeyecek Vatandaşlarımıza Belediye Ulaşacak... Başvurular, 153 Çağrı Merkezi Ve Zabıta Müdürlüğü’ne Yapılacak.

Nevşehir Belediyesi’nden Evlere İftar Servisi
14 Mayıs 2018 Pazartesi 17:05

banner143
banner134

Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen,  Modern Pazar Yeri altındaki salonda geleneksel olarak kurulan iftar sofrasına katılamayacak durumda olan  engelli, yaşlı ve hastalara evlerinde iftar yemeği hizmetini bu yıl da sürdüreceğini söyledi.

Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen yaptığı açıklamada, Nevşehir Belediyesi’ninöncülüğünde   hayırsever vatandaşların desteği ile geleneksel hale getirilen iftar sofrası  uygulamasıyla  Ramazan ayı süresince yoğun iş temposu nedeniyle evde yakınları ile iftarı yapamayacak durumda olan vatandaşların yanı sıra dar gelirlilerin nezih bir aile ortamında,  iftarlarını yapabilmelerine imkan sağlandığını belirtti.

Belediye Başkanı Seçen, Modern Pazar Yeri’nin hemen altındaki salonda16 Mayıs 2018 Çarşamba günü  kurulacak iftar sofrası ile  yaklaşık 1500 kişinin Ramazan ayı süresince her gün iftar yapmasının planlandığını ifade etti.

İFTARLIKLAR  YAŞLI,HASTA VE ENGELLİLERİN  EVLERİNE ULAŞTIRILACAK

Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, Nevşehir Belediyesi’nin  geçen yıl içerisinde başlattığı uygulama ile iftar yapmak için Modern Pazar Yerindeki salona gelemeyecek durumda olan engelli, yaşlı ve hastalara iftarlık ulaştırılmasına bu yıl da devam edeceklerini kaydetti.

BAŞVURULAR,  153 ÇAĞRI MERKEZİ VE ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ’NE YAPILACAK

Seçen, bu durumda olan vatandaşların Nevşehir Belediyesi 153 Çağrı Merkezi ile Nevşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne başvuruda bulunmaları halinde, Nevşehir Belediyesi tarafından oluşturulacak ekipler yardımıyla iftar saatinden önce hazırlanan iftarlıkların evlere ulaştırılacağı müjdesini verdi. 


 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.