banner461
banner195

Nevşehir Belediyesine Özel Teşekkür

Nevşehir’in gerek bünyesinde eğitim gören öğrenci sayısı ile gerekse fiziki yapılanması ile en önemli özel eğitim kurumu olan Özel Altınyıldız kolejinde çevre düzenleme çalışmaları tamamlandı.

Nevşehir Belediyesine Özel Teşekkür
17 Mayıs 2014 Cumartesi 16:10

banner143
Nevşehir Belediyesine Özel Teşekkür
İlgili Galeriye Git
banner134

 Güner’den Nevşehir Belediyesine Teşekkür

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in gerek bünyesinde eğitim gören öğrenci sayısı ile gerekse fiziki yapılanması ile en önemli özel eğitim kurumu olan Özel Altınyıldız kolejinde çevre düzenleme çalışmaları tamamlandı.

Özel Altınyıldız Koleji Okul Aile Birliği Başkanı Kemal Güner, İlimiz eğitimine önemli katkılar sağlayan Özel Altınyıldız Kolejindeki çevre düzenleme çalışmalarına, eğitim öğretimin sürdürüldüğü eğitim binaların yapımına ve alt yapı çalışmalarının titizlikle gerçekleştirilmesine büyük katkılarda bulunan Nevşehir Belediyesine teşekkür ettiklerini dile getirdi.

Güner, “İlimiz eğitimine, sosyal kültürel ve sportif gelişimine önemli katkılarda bulunan Özel Altınyıldız Kolejimizin eğitim öğretim hayatına başladığı günden itibaren desteklerini esirgemeyen, son dönemlerde kolejimiz çevresinde yapılan çevre ve alt yapı düzenlemelerine katkılarıyla da ilimiz eğitim kurumlarına verdikleri önemi bir kez daha gösteren Nevşehir Belediyemize teşekkür ediyoruz” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.