banner461

Nevşehir bugüne kadar 72 şehit verdi

Nevşehir Vatan Şehitleri ve Gazileri Dernek Başkanı Ramazan Çiftçi, Nevşehir'den şuana kadar 72 şehidimizin olduğunu söyledi.

banner503
Nevşehir bugüne kadar 72 şehit verdi
10 Ağustos 2015 Pazartesi 21:47

banner143
banner134
Son dönemde artan terör olaylarından büyük üzüntü duyduklarını ifade eden Nevşehir Vatan Şehitleri ve Gazileri Dernek Başkanı Ramazan Çiftçi, Nevşehir'den şuana kadar 72 şehidimizin olduğunu söyledi.

Nevşehir'den 72 tanesi terörle mücadele şehidimiz var diyen Nevşehir Vatan Şehitleri ve Gazileri Dernek Başkanı Ramazan Çiftçi, İç Anadolu’daki bütün şehirlerimiz nüfuslarına bakarak birçok şehit vermişlerdir. Bizim asıl amacımız bundan sonra şehit gelmemesi için vatanımızın birlik ve beraberliği içerisinde hareket edilerek şer odaklarına karşı önlem alınmasını istiyoruz. Şehit ve gazi ailelerinin sesini duyup terör örgütünün bitirilmesi için her türlü devlet imkanın kullanılmasını istiyoruz” diye konuştu.

Çiftçi, Tüm Aziz şehitlerimize rahmet niyaz ediyorum Kederli ailelerine ve milletimize başsağlığı diliyorum dedi.

Öte yandan PKK terör örgütüyle yapılan mücadelelerde Kayseri, Kırşehir, Nevşehir, Niğde, Sivas ve Yozgat illerinde bugüne kadar toplam bin 50 güvenlik personeli şehit oldu.

Tüm Mehmetçiklerimize Allah Rahmet Eylesin mekanları Cennet olsun...

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.