banner461
banner195

Nevşehir'de Ana Yollar, Sıcak Asfaltla Kaplanıyor

Nevşehir Belediyesi tarafından başlatılan  ana yolların sıcak asfalt kaplanmasına yönelik çalışmalar aralıksız devam ediyor.

Nevşehir'de Ana Yollar,  Sıcak  Asfaltla Kaplanıyor
07 Ağustos 2017 Pazartesi 20:44

banner143
banner134
Nevşehir Belediyesi tarafından başlatılan  ana yolların sıcak asfalt kaplanmasına yönelik çalışmalar aralıksız devam ediyor.
Geçen yıl Atatürk Bulvarında başlatılan sıcak asfalt uygulaması, geçtiğimiz ay Mehmet Akif Ersoy Mahallesi yeni TOKİ bloklarının bulunduğu H. Hüseyin Yücebaş Caddesi’nin asfaltlanması ile devam etmişti.
Nevşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından geçtiğimiz günlerde Ziraat Bankası Nevşehir Şubesi önünden başlayıp  Nevşehir Valiliğine kadar olan Milli İrade Caddesi’nde başlatılan temel alt yapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından bu bölümdeki yolların,  sıcak asfaltla kaplanmasına da başlandı.
Valilik bağlantı yolunun akşam saatlerinden itibaren sıcak asfalt kaplamasının yapılmasının ardından Milli İrade Caddesi’nin Nevşehir Valiliğine olan bölümündeki çalışmalar yarın sabah  saatlerinden itibaren yeniden başlatılacak.
Nevşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen şehir merkezindeki ana yolların sıcak asfalt uygulaması önceden  planlandığı gibi önümüzdeki günlerde de devam edecek.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
murat - 12 ay önce
Beğenmeyen varsa kırşehire gitsin görsün adamlar 2 senede bitiremedi