banner461
banner195

Nevşehir'de çok sayıda aracın lastiği kesildi...

Nevşehir'de sokaklarda park halinde duran onlarca aracın lastikleri kimliği belirsiz kişiler tarafından kesildi.

Nevşehir'de çok sayıda aracın lastiği kesildi...
10 Kasım 2018 Cumartesi 11:55

banner143
banner134

Edinilen bilgilere göre, Nevşehir'de sokaklarda park halinde duran onlarca aracın lastikleri kimliği belirsiz kişiler tarafından kesildi.

Olay, ilk belirlemelere göre Nevşehir merkez Sümer Mahallesi Kültür merkezi arkasında ve 20 Temmuz Mahallesi Baraklı Raşit Efendi Caddesinde  meydana geldi. Bu iki mahallede bulunan 20 nin üzerinde otomobilin lastiği dün gece kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından bıçakla kesildi. 

Kimliği belirsiz kişi yada kişilerce, park halindeki 20 nin üzerinde otomobilin lastiklerini kesici aletlerle patlatarak kaçtı.

Sabah saatlerinde araçların lastiklerinin kesildiği görenler ’155 Polis İmdat’ hattını arayarak durumu bildirdi. Emniyet Müdürlüğü Olay Yeri İnceleme Şubesi ekipleri bazılarının 1, bazılarının da 2 lastiğinin kesildiği otomobillerde parmak izi araştırması yaptı.

Polis ekipleri ayrıca çevredeki ev ve işyerlerinin güvenlik kamera görüntülerini de incelemeye aldı. Emniyet Müdürlüğü yetkilileri araç lastiklerini kesen kişi ya da kişilerin yakalanmasın için çalışmaların sürdüğünü bildirdi.

Bıçakla kesilen lastiklerinin çoğunun fazla zarar gördüğü ve tamir edilmesinin mümkün olmadığı, bu lastiklerin yenisi ile değişmesi gerektiği belirtildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.