banner461
banner195

Nevşehir de Dev Miting Hazırlığı

Katil İsrail tarafından başlatılan katliamda Ramazan Ayı içinde yüzlerce masum Müslüman öldürüldü.

Nevşehir de Dev Miting Hazırlığı
22 Temmuz 2014 Salı 18:15

banner143
banner134

 Dev Miting Hazırlığı

NEVŞEHİR(MHA) Katil İsrail tarafından başlatılan katliamda Ramazan Ayı içinde yüzlerce masum Müslüman öldürüldü. Türkiye'de Gazze için 3 günlük yas ilan edildi. Batı'nın destek verdiği terörist İsrail Ordusu çocukların aralarında bulunduğu sivil halka yönelik başlattığı saldırılarını artırarak sürdürüyor.

25 Temmuz Cuma günü Nevşehir'de Cuma Namazı'nın hemen ardından başlayacak olan yürüyüş ve miting Nevşehir'deki siyasi partiler, sivil toplum kuruluşları tarafından da destekleniyor.

Saat 14:00'te Borsa Kavşağından başlayacak olan yürüyüş, Atatürk Bulvarı'ndan devam ederek Telekom önünde kadar sürecek. Telekom önünde yapılacak olan mitingin sonunda eller sema’ya açılarak Filistin, Suriye, Arakan, Doğu Türkistan,Irak ve zulüm altında olan diğer Müslüman ülkeler için dua edilecek.

Önceki gece Gülbahçe önünde düzenlenen İsrail'i protesto gösterisinde yüzlerce Nevşehirli terörist İsrail ordusuna lanet yağdırmış, katilleri destekleyen bazı devlet başkanlarının maketleri yakılmıştı.

25 Temmuz Cuma günü yapılacak olan mitingle ilgili yapılan açıklamada, tüm Nevşehirliler mitinge ve duaya icabete davet edildi.


 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.