banner461

Nevşehir'de Emekli, gazeteci, dar gelirliye yeni TOKİ müjdesi

Nevşehir Merkez'de 1.410 konut inşa edecek olan Toplu Konut İdaresi Başkanlığı yatırımlarına hız kesmeden devam edecek.

banner503
05 Şubat 2018 Pazartesi 13:06

banner143
banner134
Nevşehir Belediyesi, Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) işbirliği halinde 1410 konut ve sosyal donatı alanlarından oluşan yeni bir sosyal yaşam merkezini daha Nevşehir’e kazandırıyor.

Nevşehir'de ev sahibi olmayan kimse kalmayacak!
2023 yılı hedefi 1 milyon 200 bin konut olan TOKİ, Nevşehir'de hayata geçireceği 1.410 konut için düğmeye bastı.
TOKİ Nevşehir Merkez 1.410 konut projesinin ihalesi 15 Mart 2018 tarihinde saat 14:30'da gerçekleştirilecek.
 
Nevşehir İli,Merkez İlçesi, Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi 1410 Adet Konut , 1 Adet Okul, 1 Adet Camii ve 2 Adet Ticaret Merkezi İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 15 Mart 2018 tarihinde saat 14:30'da yapılacak.

Emekli, gazeteci, dar gelirliye yeni TOKİ müjdemiz, hayırlı olsun...


Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Nevşehir Belediyesi tarafından projelendirilen Kentsel Dönüşüm ve Gelişim projesi kapsamında Nevşehir-Aksaray çevre yolu üzerinde 112 bin metrekarelik bir alanda, 1410 konut ve sosyal donatılardan oluşturulacak yeni sosyal yaşam alanının oluşturulmasına yönelik çalışmaların TOKİ tarafından onaylanarak ihale sürecine getirildiğini belirterek şöyle konuştu: “ Milletvekillerimiz ve teşkilatlarımızla el ele vererek şehrimize yeni bir sosyal yaşam merkezi daha oluşturuyoruz. 1410 konut, iki ticaret merkezi, cami, okul ile alt yapı ve çevre düzenlemesinden oluşturulacak alanın ihalesi, 15 Mart 2018 Perşembe günü saat 14.30’ da TOKİ Başkanlığında gerçekleştirilecek. Emeklilerimiz, kamu görevlilerimiz, esnaflarımız, şehit aileleri ve gazilerimiz ve konut sahibi olmayan hemşehrilerimize yönelik olacak yeni sosyal yaşam alanımızın şehrimize ve hemşehrilerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Bu hizmetlerin şehrimize ulaşmasını sağlayan başta Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Başbakanımız Binali Yıldırım’a, Milletvekillerimiz Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider ile TOKİ Başkanımız M.Ergün Turan’a hemşehrilerimiz adına teşekkür ediyoruz.”

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.