banner461
banner195

Nevşehir'de Otomobil Bagajında Tehlikeli Yolculuk

Yeni Toki de tehlikeli yolculuk Şahin marka otomobilin bağajında yolculuk Nevşehir'de aracın bagajında aşırı yükle beraber ayaklarını aşağıya sarkıtarak yolculuk yapan bir kişi yürekleri ağızlara getirdi.

Nevşehir'de Otomobil Bagajında Tehlikeli Yolculuk
11 Nisan 2018 Çarşamba 22:13

banner143
banner134

Nevşehir'de Şahin marka aracın bagajında aşırı yükle beraber ayaklarını aşağıya sarkıtarak yolculuk yapan bir kişi yürekleri ağızlara getirdi.Bagajdaki gencin tehlikeli yolculuğu cep telefonu ile görüntülendi.

Edinilen bilgilere göre, Nevşehir Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Yeni TOKİ civarında akşam saatlerinde bir okuyucumuzun objektiflerine yansıyan bu görüntü olası kazalara adeta davetiye çıkarttı. Kapağı açık bulunan aracın bagajında yüklerle birlikte ayağını aşağıya sarkıtarak yolculuk eden bir kişi canını hiçe saydı. 
Trafikte tehlikeye neden olan aracın sürücüsü, çevredeki vatandaşların şaşkın bakışlarına rağmen yoluna devam etti. Daha sonra araç trafikte gözlerden kayboldu.

Muhtemelen aracın bağajına sığdırdığı eşyanın düşmemesi için tedbir alan düşünceli şöför malesef yolcunun tedbirini ise hiç düşünememiş görünüyor.

Görüyorsunuz anlatmaya gerek yok...! İşte yurdum insanından manzaralar...


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.