banner461
banner195

Nevşehir'de Tecavüz Hükümlüsüne Hapiste Tecavüz İddiası!

Nevşehir E Tipi Kapalı Cezaevi’nde hükümlü olarak bulunan 21 yaşındaki Ü.Ç.’nin babası M.Ç., koğuşta bulunan 4 kişinin oğluna tecavüz ettiği iddiasıyla Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulundu.

Nevşehir'de Tecavüz Hükümlüsüne Hapiste Tecavüz İddiası!
08 Eylül 2017 Cuma 10:28

banner143
banner134
Nevşehir E Tipi Kapalı Cezaevi’nde hükümlü olarak bulunan 21 yaşındaki Ü.Ç.’nin babası M.Ç., koğuşta bulunan 4 kişinin oğluna tecavüz ettiği iddiasıyla Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulundu. Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığı’na yapılan suç duyurusu Nevşehir’e gönderilirken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Baba M.Ç., oğlunun can güvenliğinin tehlikede olduğunu iddia etti.

Diyarbakır’da 2014 yılında ’Çocuğun nitelikli cinsel istismarı’ ve ’Kişiyi hürriyetinden yoksun kılma’ suçlarından tutuklanan ve şu anda 21 yaşında olan Ü.Ç., Çocuk Ağır Ceza Mahkemesi’nce 15 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

2014 yılından bu yana değişik cezaevlerinde kalan Ü.Ç., son olarak kendi isteğiyle Nevşehir E Tipi Kapalı Cezaevi’ne sevk edildi.

Nevşehir E Tipi Kapalı Cezaevi’nde cezasını çeken Ü.Ç., geçtiğimiz günlerde cezaevi ziyaretine gelen babasına 4 tutuklunun tecavüzüne uğradığını söyledi.

Oğlunun cezaevinde tecavüze uğradığını öğrenen baba M.Ç., Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığı aracılığıyla, Nevşehir Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulundu.

Suç duyurusu dilekçesinde Nevşehir E Tipi Kapalı Cezaevi’nde yatan oğlunun başına ağır bir olay geldiğini söyleyen baba M.Ç., H.S., İ.S., H.Z. ve M.K. isimli tutukluların oğluna tecavüz ettiğini iddia etti.

Dilekçesinde oğlunun halen aynı cezaevinde hükümlü olduğunu belirten baba M.Ç., "Oğlum cezaevinde 4 kişinin tecavüzüne uğramıştır. H.Z. isimli tutuklu çocuğum ile birlikte Tokat Cezaevi’nde kalmıştır. Orada da buna benzer olaylar olmuştur. H.Z., Tokat Cezaevi’nde olanları anlatmakla tehdit ederek çocuğuma tecavüz etmiştir. Çocuğum bu durumu cezaevi yetkililerine söylemiş, ancak H.Z. ile aynı koğuşa verilmiştir. Güvenlik zaafiyetinden dolayı oğlumun başına bu vahim olay gelmiştir. Cezaevi yöneticileri başta olmak üzere çocuğuma tecavüz eden 4 kişiden şikayetçiyim. Bu olay nedeniyle oğlumun psikolojisi bozulmuştur. Ayrıca oğluma tecavüz eden kişiler, oğlumun kaldığı koğuşun yanındaki koğuşa yerleştirilmiştir. Bu nedenle oğlumun can güvenliğinden endişe etmekteyim"dedi.

Kaynak: HÜRRİYET

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Hatice - 2 yıl önce
Etme bulma dünyası demisler
Avatar
Yasin Kemikkıran - 2 yıl önce
Hak etmiş ne diyim böyle insanlara idam çıkmalı
Avatar
Ya - 2 yıl önce
Iyi yapmislar Allah razi olsun yapanlardan senin oglun baskasina tecavuz ederken de dusundunmu bunlari insAllah ddvami gelir yuce adaletimizde sesini cikartmaz umarim
Avatar
Yasin Kemikkıran - 2 yıl önce
Hak etmiş ne diyim böyle insanlara idam çıkmalı
Avatar
Murat - 2 yıl önce
Ne ekersen onu bicersin
Avatar
Yaren - 2 yıl önce
Kim ne ederse bulur aynini senin oglun milletin cocuguna tecavuz ederse alir karsiligini birde utanmadan psikolojisi bozulmus beyefendinin kendi yaparken bozulmaz psikolonisi
Avatar
Btl - 2 yıl önce
Yapana yaparlar. İyi yapmışlar nasıl bi duygu anlasın köpek
Avatar
Mine - 2 yıl önce
ALLAHIN belası pis sapık bu dünyadan sonra ahirette var dilerim Allah cezasını verir