banner461
banner195

Nevşehir Devlet Hastanesi Çevre ve Yol Genişleme Çalışması Devam Ediyor

Nevşehir Devlet Hastanesine giriş güzergahın da bulunan yol genişletme çalışması ve çevre düzenlemesi çalışmaları devam ediyor...

Nevşehir Devlet Hastanesi Çevre ve Yol Genişleme Çalışması Devam Ediyor
20 Mayıs 2014 Salı 15:11

banner143
banner134
Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı Nevşehir Devlet Hastanesi yeni çevre yol genişletme çalışması Nevşehir Belediyesi tarafından bütün hızı ile devam ediyor. Nevşehir Ağız ve Diş sağlığı Merkezi önünde bulunan yüksek tepede yine aynı çalışma kapsamında yere sıfır olarak hafriyat yapılarak yeşillendirilmesi ve park alanı olarak düzenlenmesi planlanıyor.

 

Halkımızın hastane bölgesinde trafik ve otopark problemlerini en aza indirecek dinlenme imkanı bulacak bu çalışmanın kısa sürede tamamlanacağını söyleyen Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri  Dr. Atila Oğuz  Boyalı : "Nevşehir Devlet Hastanesi ilimiz için çok önemli, Hastanemize 3.Sınıf Yoğun Bakım Ünitesinin açılması ile birlikte komşu illere de hizmet veren bir hastanenin çevre düzenlemesinin de ona göre uygun olmalı. Sağlık problemi olan insanımızın birde trafik ve otopark  problemiyle karşılaşmaması için düzenlenmelerin yapılması gerekiyordu.  Nevşehir Belediyemiz ile yapılan çalışma doğrultusunda yol düzenleme ve hafriyat çalışmaları başlatılmış bulunuyor. Bu bölge henüz yeni şekilleniyor, yollar, otoparklar yapılıyor. Çevre düzenlemesi Nevşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından en ufak ayrıntısına kadar planlanmaktadır. En kısa zamanda tamamlanacak halkımızın hizmetine sunulacak olan bu çalışmalar Nevşehir Belediyesi tarafından yürütülmekte olup bu kapsam da  Nevşehir Belediye Başkanımız Sayın Hasan Ünver’e Genel Sekreterliğimize bağlı Tesislerimize verdiği bu katkı ve hizmetlerden dolayı Teşekkür Ediyorum. ”dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
İsimsiz - 4 yıl önce
orada kesilen ağaçların hesabını kim verecek demek ki ağaç katliyamları sadece büyük şehirlerde değil nevşehir'de de oluyor !
Avatar
isimsiz - 4 yıl önce @İsimsiz
sen ne ağacından bahsediyorsun demekki ağacı bahane eden çapulcu sadece istanbul taksimde değil nevşehirimizdede varmış
Avatar
isimsiz - 4 yıl önce @İsimsiz
sen ne ağacından bahsediyorsun demekki ağacı bahane eden çapulcu sadece istanbul taksimde değil nevşehirimizdede varmış
Avatar
milliyetci muhafezakar - 4 yıl önce
Ömründe hiç ağaç diktinmi şakir
Avatar
ERGEN - 4 yıl önce
ne hikmetse bu memlekette işler hep tersten gider hani bir deyim varya sel önünden kütük kapma misali alil acele kadirrah deresine hastane yapılıyor üç beş sene sonra yolu yapılıyor bunada çalışma deniyor.
Avatar
- 4 yıl önce @İsimsiz
kaç yıldır o mahallede oturuorum o bölgede hiç ağaç yok :d
Avatar
abuzer - 4 yıl önce
hastane çukurun içinde.nevşehirliler bilir combuzda oraya hastane olurmu .sonra uğraş dur.