banner461
banner195

Nevşehir Devlet Hastanesi Çevresinde Çevre Düzenlemesi Çalışmalarına Başlandı.‏

Nevşehir Devlet Hastanesine giriş güzergahın da bulunan yol genişletme çalışması ve çevre düzenlemesi çalışmalarına başlandı.

Nevşehir Devlet Hastanesi Çevresinde Çevre Düzenlemesi Çalışmalarına Başlandı.‏
08 Mayıs 2014 Perşembe 12:11

banner143
banner134

 Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı Nevşehir Devlet Hastanesi yeni çevre yol genişletme çalışması Nevşehir Belediyesi tarafından bütün hızı ile devam ediyor. Nevşehir Ağız ve Diş sağlığı Merkezi önünde bulunan yüksek tepede yine aynı çalışma kapsamında yere sıfır olarak hafriyat yapılarak yeşillendirilmesi ve park alanı olarak düzenlenmesi planlanıyor.

 

 

Halkımızın hastane bölgesinde trafik ve otopark problemlerini en aza indirecek dinlenme imkanı bulacak bu çalışmanın kısa sürede tamamlanacağını söyleyen Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri  Dr. Atila Oğuz  Boyalı : "Nevşehir Devlet Hastanesi ilimiz için çok önemli, Hastanemize 3.Sınıf Yoğun Bakım Ünitesinin açılması ile birlikte komşu illere de hizmet veren bir hastanenin çevre düzenlemesinin de ona göre uygun olmalı. Sağlık problemi olan insanımızın birde trafik ve otopark  problemiyle karşılaşmaması için düzenlenmelerin yapılması gerekiyordu.  Nevşehir Belediyemiz ile yapılan çalışma doğrultusunda yol düzenleme ve hafriyat çalışmaları başlatılmış bulunuyor. Bu bölge henüz yeni şekilleniyor, yollar, otoparklar yapılıyor. Çevre düzenlemesi Nevşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından en ufak ayrıntısına kadar planlanmaktadır. En kısa zamanda tamamlanacak halkımızın hizmetine sunulacak olan bu çalışmalar Nevşehir Belediyesi tarafından yürütülmekte olup bu kapsam da  Nevşehir Belediye Başkanımız Sayın Hasan Ünver’e Genel Sekreterliğimize bağlı Tesislerimize verdiği bu katkı ve hizmetlerden dolayı Teşekkür Ediyorum. ”dedi.

 

Nevşehir Khb Haber : Ahmet Ak  www.nevsehirkhb.gov.tr

  

 

 

 

 

 

 

 

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
..... - 4 yıl önce
birde acilin orda otopark var oradaki taşlar arabada ne lastik koydu nede birşey orayada bi el atsalar çok iyi olur iletirsin fikret abi saygılar :)
Avatar
E. KIROĞLU - 4 yıl önce
yapılmış hizmetleri görmezden gelen ve yapılacak nice projelere kulak tıkayan kör ve sağir vatandaşlarimiza...
Avatar
isim yol - 4 yıl önce
Diyer yapirimlar nerede