banner461
banner195

Nevşehir Devlet Hastanesinde Servise Yatan Hastalara Güzel Bir Hizmet Daha‏

Nevşehir Devlet Hastanemiz Servisine yatan hastalarımıza, Hastane Hizmeti olarak temel ihtiyaç setini ücretsiz olarak vermektedir.

Nevşehir Devlet Hastanesinde Servise Yatan Hastalara Güzel Bir Hizmet Daha‏
30 Mayıs 2014 Cuma 17:00

banner143
banner134
Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı Nevşehir Devlet Hastanesi Nevşehir de hiçbir yerde uygulanmayan yeni bir hizmeti daha hastalarımıza sunuyor. Servise yatan yeni hastalara Bir çift oda terliği, Dikiş iğnesi seti, Çamaşır torbası, Diş macunu, Sabun dan oluşan set ve oda banyolarına ayrıca şampuan Hastanemiz Hasta Hizmetleri Sağlık Otelciliği Müdürlüğü tarafından ücretsiz olarak hastalarımıza verilmektedir.

 

Ayrıca Kadın Doğum servisinde doğum yapan Anneye doğumdan sonra lohusa şerbeti ikramı yapılmakta, kız doğmuş ise servis oda kapısı kırmızı süs ile erkek doğmuş ise mavi süs ile süslenmektedir.

 

Genel Sekreterimiz Dr. Atila Oğuz Boyalı “ Bağlı Tesislerimizde hastalarımızın buna benzer, hizmet kalitesini artıracak ve daha rahat ortamda hizmet almalarını sağlayacak projelerin önümüzdeki günlerde  planlanarak uygulamaya konulacaktır.” dedi.

 

Nevsehir KHB Haber : Ahmet Ak  -  www.nevsehirkhb.gov.tr

 

 

 

 

 

 

 

Doğum Yapan Anneye Lohusa Şerbeti İkram Edilmekte

Doğum Servisi Odası Anne "Kız" doğum yaptıysa  "Pembe Renk" ile Kapı Süslenmekte


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ÖZBEK - 4 yıl önce
emeğini esirgemeyen müdürümüz harun iş'ten allah razı olsun.
Avatar
O sayılmaz - 4 yıl önce
Eşimi acile götürmek zorunda kaldım,acil rezalet,hastanın yüzüne bakan yok,doktor hastanılanılacsk bugünü mü buldunuz der gibi geldi,doktorlara dayak atılmasına karşıyım,fakat hastanın şikayetini de kolayca ileteceği bir sistem olmalı,tedaviden sonra hasta aranıp,memnun kaldınızmı,bir şikayetiniz var mı diye sorulup,gereği yapılmalıdır.