banner461
banner195

Nevşehir e Yeni Düğün Salonu Geliyor

Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Kemal Ay, hedeflerinin halkımızın daha uygun imkanlarda yararlanabilecekleri bir düğün salonu kompleksi olduğunu belirtti.

Nevşehir e Yeni Düğün Salonu Geliyor
06 Haziran 2014 Cuma 17:41

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Kemal Ay, hedeflerinin halkımızın daha uygun imkanlarda yararlanabilecekleri bir salon kompleksi olduğunu belirtti.

Kredi Kefalet Kooperatifi olarak inşa edilen düğün ve toplantı salonlarının ihtiyaca cevap veremez hale geldiğini kaydeden Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Kemal Ay, “Nevşehir halkımız yaptırdığımız bu salonlarımızı oldukça beğendi ve bizde halkımıza en uygun fiyatlarla bu salonlarımızdan yararlanma imkanı tanıyoruz. Ancak salonlarımız gerek düğün ve benzeri organizasyonlara, gerekse toplantılara cevap veremez hale geldi. Bu nedenle ileriki yıllarda daha büyük bir kompleks yaparak halkımızın ihtiyaçlarına cevap vermek niyetindeyiz” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ERGEN - 4 yıl önce
esnafın yararına olmadıktan sonra neye yarar esnafın adını kullanıp yer yapacaksın kendinize rant elde edeceksiniz.
Avatar
Bir esnaf - 4 yıl önce
Tahmin ettiğim kadarı ile 14 yıldır bu salonlar çalışıyor peki buralardan elde edilen geirlerle bu güne kadar çoktan yapılamazmıydı....bu gelirlerin nereye gittiğinin hesabını soran yokmu bu memlekette...