banner461
banner195

Nevşehir Emniyet Müdürü Kalayoğlu’ndan Vefa

Nevşehir Emniyet Müdürlüğü Ürgüp İlçe Emniyet Müdürlüğü Polis Merkezi Amirliğinde görevli iken kendi isteği ile emekliye ayrılan Polis Memuru Niyazi Güzel’i, makamında kabul eden Kalayoğlu, hizmetlerinden dolayı tebrik ederek “Hizmet Onur Belgesi “ verdi.

Nevşehir Emniyet Müdürü Kalayoğlu’ndan Vefa
19 Eylül 2014 Cuma 19:08

banner143
banner134

 Emniyet Müdürü Kalayoğlu’ndan Vefa

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Emniyet Müdürlüğü Ürgüp İlçe Emniyet Müdürlüğü Polis Merkezi Amirliğinde görevli iken kendi isteği ile emekliye ayrılan Polis Memuru Niyazi Güzel’i,  makamında kabul eden Kalayoğlu, hizmetlerinden dolayı tebrik ederek “Hizmet Onur Belgesi “ verdi.

Nevşehir Emniyet Müdürü Metin Kalayoğlu, emekliye ayrılan Niyazi Güzel’i Teşkilatta göstermiş olduğu hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek emeklilik hayatında ailesi ile birlikte sağlık, mutluluklar temennilerinde bulundu ve Emniyet Müdürlüğümüz kapılarının kendisine her zaman açık olduğunu söyledi.

Emekli Polis Memuru Niyazi Güzel; Emniyet Teşkilatına 1984 yılında Bursa Polis Okulunda Aday Memur olarak göreve başlamış, Bursa, Trabzon, Erzincan, Ankara illerinde görev yaptıktan sonra 2011 yılında Nevşehir Emniyet Müdürlüğü kadrosuna atanmıştır. 30 yıl 1 ay 1 gün bir fiil görev yaptıktan sonra kendi isteği ile 16 Eylül.2014 tarihinde emekliye ayrıldı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.