banner461
banner195

Nevşehir Emniyet Müdürü Yüksel Veda Ziyaretlerine Başladı

2012’de Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü görevine atanan ve geçtiğimiz günlerde İçişleri Bakanlığı Kararnamesi ile Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü görevinden merkeze atanan İl Emniyet Müdürü Mehmet Yüksel, veda ziyaretlerine devam ediyor. Yüksel bu kapsamda bugün Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver ve Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç’ı ziyaret etti.

Nevşehir Emniyet Müdürü Yüksel  Veda Ziyaretlerine Başladı
18 Şubat 2014 Salı 16:37

banner143
banner134

Emniyet Müdürleri kararnamesi ile İlimizden ayrılan Nevşehir İl Emniyet Müdürü Mehmet YÜKSEL, Vali CEYLAN'a makamında veda ziyaretinde bulundu.

   Nevşehir İl Emniyet Müdürü Mehmet YÜKSEL, veda ziyareti esnasında İlimizde geçirdiği süre zarfında edindiği deneyimler ve yaptığı çalışmalar hakkında Vali CEYLAN'a bilgiler verdi.

   Vali CEYLAN daha sonra Nevşehir İl Emniyet Müdürü Mehmet YÜKSEL'e yeni görev yerinde başarılar dileyerek Avanos toprağından yapılma Hitit anforası hediye etti.Nevşehir İl Emniyet Müdürü Mehmet Yüksel, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç’ı ziyaret etti. 

2012’de Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü görevine atanan ve geçtiğimiz günlerde İçişleri Bakanlığı Kararnamesi ile Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü görevinden merkeze atanan İl Emniyet Müdürü Mehmet Yüksel, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç’a veda ziyaretinde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektörümüz Prof. Dr. Filiz Kılıç, görev süresi boyunca gerçekleştirmiş olduğu başarılı çalışmalarından dolayı Mehmet Yüksel’e teşekkür ederek, yeni görevinin hayırlı olmasını diledi.  

İl Emniyet Müdürü Yüksel ise, Nevşehir’de göreve başladığı günden itibaren yardım ve katkılarını esirgemeyen Rektörümüz Prof. Dr. Filiz Kılıç’a teşekkür ederek başarılı çalışmalarının devamı temennisinde bulundu.  

Rektörümüz ziyaret sonunda İl Emniyet Müdürü Yüksel’e üniversitemiz öğretim elemanları tarafından yapılan seramik çalışmasını takdim etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ERCAN CİVELEK - 4 yıl önce
sevgili müdürüm ne mutlu ki size kısa sürede tüm nevşehir halkının gönlünde taht kurdunuz.daha ilk geldiğiniz günü dün gibi hatırlıyorum.sizi ilk görünçe bu yüz ne kadar temiz ve nuranı diyerek size hayranlık duydum.bu hayranlık duyan sadece benmiyim değil bütün sizi tanıma şerefine nail olan bütün insanlar eminim aynı düşüncelere kapılmıştırlar..sizi tanıyınça hislerimin ne kadar doğru ve bir okadar eksik kaldığını gördüm..elhamdülillah sizi adeta bir insanı kamil ve insanı mükemmel imişiniz..sizi kaybetmenin vuslatı bütün şehir halkıyla beraber bizi sardı.sizi ilelebet sevip hiçbir zaman unutmayaçağız inşaallah.rabbim her iki cihanda sizi sevsin sevdirsin sevindirsin inşallah....