banner461
banner195

Nevşehir Eski Belediye Binası Kent Müzesi Olacak

Nevşehir Belediyesinin mevcut binasının belediyeye eski kadın doğum hastanesi alanında yapılacak olan yeni binanın ardından kent kültürleri müzesi olarak değerlendirilecek.

Nevşehir Eski Belediye Binası Kent Müzesi Olacak
30 Eylül 2014 Salı 23:59

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Belediyesinin mevcut binasının belediyeye eski kadın doğum hastanesi alanında yapılacak olan yeni binanın ardından kent kültürleri müzesi olarak değerlendirileceğini söyleyen Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, burada Nevşehir’in kültürel değer taşıyan yiyecek ve içeceklerinin yanı sıra, giyim eşyalarının da sergilenip satışa sunulacağını söyledi.

Kentin Kültürünü Tanıtacak

Belediye ek binasının bulunduğu alanın ise Kültür ve Turizm İl Müdürlüğüne tahsis edileceğini kaydeden Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, müdürlüğün daha geniş ve işlevsel bir binaya kavuşturulmuş olunacağını da dile getirdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
öğrenci - 4 yıl önce
allah aşkına şu halk kütüphanesine bi el atsınlar yaaa buz gibi, ders çalışamıyoruz dıştan mantolama yapılmıyorsa içten bari yapılsın ek petek taktırın .biz ünüversite öğrencisiyiz bizim doğuda kütüphanemiz süper yaa, duyarlı ilgili bürokratlara ve parrtili il millet vekillerine duyurulur.
Avatar
öğretmen adayı - 4 yıl önce
ilgililerine duyurulur ve fib haber sizede çok iş düşüyor kütüphaneye gelin okuyucu ile bir röportaj yapın gene kış geldi.kütüphane tam bir limon ambarı deposu duyarlı olun nevşehire sahip çıkın 2015 de donmayalım soğuktan