banner461
banner195

Nevşehir ESOB'da Pınarbaşı'nın ayak sesleri...

Nevşehir Esnaf Odaları Birlik Başkanlığına geri sayım devam ederken adaylardan İş Adamı Mehmet Pınarbaşı’na destek her geçen gün artıyor.

Nevşehir ESOB'da Pınarbaşı'nın ayak sesleri...
28 Mart 2018 Çarşamba 16:52

banner143
banner134

Nevşehir Esnaf Odaları Birlik Başkanlığına geri sayım devam ederken adaylardan İş Adamı Mehmet Pınarbaşı’na destek her geçen gün artıyor.

Geçtiğimiz günlerde Nevşehir Merkez ve ilçelerdeki esnaf odaları başkanları ve yönetimlerinden birer birer gelen destek açıklamalarıyla Pınarbaşı’na destek verenler arasında Gülşehir Esnaf ve Sanatkarlar odası başkanı Güray Çevirme’de katıldı.

Başkan Güray Çevirme, “Mayıs ayında yapılacak olan birlik başkanlığı genel kurulunda Sayın Mehmet Pınarbaşı’nı şahsım ve yönetimim adına destekleme kararı aldık. Hayırlı olsun inşallah” açıklamasında bulundu.

Birlik Başkanı adayı Mehmet Pınarbaşı kendisine yönelik destek açıklamalarından dolayı Gülşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Güray Çevirme ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ettiğini belirtti.

Pınarbaşı’na destek her geçen gün artıyor...

Mayıs ayı içerisinde yapılması beklenen Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanlığına adaylığını açıklayan Nevşehir Madeni İşler ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Pınarbaşı'na destek çığ gibi büyüyor.

Başkan Adayı Pınarbaşı, yaptığı seçim çalışmalarında büyük ilgi ve alaka ile karşılanıyor. Seçime günler kala, çalışmalarına hız katan Pınarbaşı ve yönetimi, yaptıkları çalışmalarda projelerini ve hayata geçireceği çalışmaları tek tek anlatarak üyelerden tam destek alıyor.

Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanlığına adaylığını açıklayan Mehmet Pınarbaşı yaptığı açıklamasında; "Nevşehir'deki Oda Başkanlarımız ve Yönetimlerinin birer birer yaptıkları açıklamalarla verdikleri destekler apaçık Nevşehir ESOB'da artık değişimin ayak sesleri olarak değerlendiriliyor. Rabbim bu teveccühler karşısında bizleri mahçup etmesin" dedi..

Başkan  Adayı Mehmet Pınarbaşı genç ve dinamik bir kadroyla gerçekleştirecekleri projelerle Nevşehir Esnaf Odaları Birlik Başkanlığını herkesi kucaklayan ve özlenen söz sahibi bir oda haline getireceklerini belirtti.

Pınarbaşı’na Ürgüp’ten çifte destek

Ürgüp Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Şaban Ulusoy ve Ürgüp Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Süleyman Özaşık birlik başkanlığı seçimlerinde Nevşehir Madeni İşler ve Sanatkarlar Odası Başkanı ve aynı zamanda Birlik Başkan Adayı Mehmet Pınarbaşı’nı destekleyeceklerini ifade ettiler.

Bu kararı her iki odanın yönetimleriyle istişare ederek aldıklarını kaydeden Oda başkanları Ulusoy ve Özaşık, Pınarbaşı’na birlik başkanlığı seçimlerinde başarılar temennisinde de bulundular.

Terziler odası da Pınarbaşı’na destek

Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanlığı seçiminde Nevşehir Terziler, Manifaturacılar ve Konfeksiyoncular odası başkanı ve yönetimi de Mehmet Pınarbaşı’nı destekleme kararı aldı.

Başkan Özmen Pınarbaşı’nı destekleyeceğini açıkladı

Mayıs ayında yapılacak olan birlik başkanlığı seçimleri öncesinde oda başkanları saflarını belli etmeye devam ediyor.

Önceki gün adaylığını açıklayan Madeni İşler Odası Başkanı Mehmet Pınarbaşı’nı destekleyeceğini açıklayan odaların arasına Nevşehir Pazarcılar odası da katıldı.

Nevşehir Berberler ve Kuaförler odası ile Terziler odasının ardından Esnaf odaları birlik başkanlığı seçiminde Mehmet Pınarbaşı’nı destekleyeceklerini açıklayan Pazarcılar odası Başkanı Selim Özmen, “Birliğimizin Mayıs ayında yapılacak olan olağan genel kurulunda Birlik Başkanı Adayımız Sayın Mehmet Pınarbaşı’nı destekleme kararı aldık. Ben ve yönetim kurulum Sayın Pınarbaşı’nın yanında olacağız. Kendisine şimdiden başarılar dilerim” diye konuştu.

Berberler odasından Pınarbaşı´na tam destek

Birlik başkanlığına adaylığını açıklayan Nevşehir Madeni İşler Odası Başkanı Mehmet Pınarbaşı’na ilk destek açıklaması Nevşehir Berberler ve Kuaförler odası başkanlığından geldi.
Oda Başkanı Cengiz Taşhan ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri bir araya gelerek, “Mayıs ayında yapılacak olan birlik başkanlığı seçiminde Mehmet Pınarbaşı’na tam destek vereceğiz. Seçimin şimdiden Nevşehir esnaf ve sanatkar camiasına hayırlara vesile olmasını diliyoruz” açıklamasında bulundular.

Başkan Göncü’de Pınarbaşı’nı destekleyeceğini açıkladı

Nevşehir Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Yaşar Göncü'de yaptığı açıklamasında, "Odamız yönetimi olarak, Mayıs ayında yapılacak olan Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanlığı seçimlerinde Başkan adayı Mehmet Pınarbaşı’nı destekleme kararı almış bulunuyoruz. " dedi.

Konuya ilişkin açıklamalarda Nevşehir Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Yaşar Göncü, “Birlik başkanlığı seçimimiz Mayıs ayında gerçekleştirilecek. Şimdiden tüm esnaf sanatkarlarımıza hayırlı olsun diliyoruz. Seçimde şahsım ve yönetimim olarak birlik başkanlığı adaylarından Sayın Mehmet Pınarbaşı’na destek verme kararı aldık. Kendisinin birlik başkanı olmasını canı gönülden arzu ediyoruz” diye konuştu.

Başkan Gök ve yönetimi Pınarbaşı’nı destekleyecek

Nevşehir Elektrik ve Elektronikçiler odası başkanı Mustafa Gök ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri birlik başkanlığı seçimlerinde adaylardan Mehmet Pınarbaşı’nı desteklemeye karar verdi.
Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Oda Başkanı Mustafa Gök, “Esnaf odalarımızın bir üst çatısı olan birlik başkanlığımızın mayıs ayında yapılacak olan olağan genel kurulunda Sayın Mehmet Pınarbaşı’nı desteklemeye karar verdik. Bu kararımızın arkasında duracağız. Birlik başkanlığı seçiminin ilimize, ülkemize hayırlı olmasını temenni ederiz” dedi.   

Pınarbaşı’na yönetimi de tam destek

Nevşehir esnaf sanatkarlar odaları birlik başkanlığı seçiminde birlik başkanlığına aday olan Madeni İşler ve Sanatkarlar odası başkanı Mehmet Pınarbaşı’na kendisinin başkanlığını yaptığı oda yönetimi de tam destek verecek.Oda yönetim kuruluyla bir araya gelen Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Adayı, Madeni İşler ve sanatkarlar odası Başkanı Mehmet Pınarbaşı, “Birlik Başkanlığına aday olmayı düşündüğümüz ilk günden itibaren kendi odam, Nevşehir Madeni İşler ve Sanatkarlar odası yönetimimle birlikte bu işe baş koyduk. Yönetim kurulu üyelerime tek tek teşekkür ediyorum. Zira ilk günden itibaren birlik başkanlığı seçimleri konusunda benim hep yanımda oldular, olmaya da devam ediyorlar. Allah hepsinden razı olsun” dedi.

Nevşehir Şoförler odasından Pınarbaşı’na destek açıklaması

Nevşehir Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığından yapılan açıklamada Birlik Başkanlığı seçimlerinde adaylardan Mehmet Pınarbaşı’nın destekleneceği açıklandı.Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Nevşehir Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mustafa Düzgün, “Mayıs ayında yapılacak olan Nevşehir Esnaf odaları birlik başkanlığımızın seçimlerinde Sayın Mehmet Pınarbaşı’nı şahsım ve yönetimimle birlikte destekleme kararı aldık. Allah izin verirse birlik başkanlığı seçiminde Sayın Pınarbaşı’nın yanında ve destekçisi olacağız. Şimdiden seçimlerimizin hayırlara vesile olmasını dilerim” dedi.

Önümüzdeki günlerde de Oda Başkanları ve Yönetimlerinden Nevşehir ESOB Başkan Adayı Mehmet Pınarbaşı'na destek açıklamalarının devam edeceği belirtildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.