banner461
banner195

Nevşehir Hastane Köprülü Kavşağında Çalışmalar Hızla Sürüyor

Nevşehir Belediyesinin ilimize kazandıracağı önemli yatırımlardan biri olan Devlet Hastanesi kavşağındaki köprülü kavşakta çalışmalar son sürat devam ediyor.

Nevşehir Hastane Köprülü Kavşağında Çalışmalar Hızla Sürüyor
19 Ekim 2015 Pazartesi 23:59

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Belediyesinin ilimize kazandıracağı önemli yatırımlardan biri olan Devlet Hastanesi kavşağındaki köprülü kavşakta çalışmalar son sürat devam ediyor.

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’in her aşamasını büyük bir dikkatle takip ettiği köprülü kavşak 40 günde tamamlanan, Türkiye’nin en kısa sürede tamamlanıp hizmete açılan köprülü kavşağı olacak.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramında hizmete açılması planlanan köprülü kavşağın Türkiye’nin en güzel ve en kısa sürede tamamlanan köprülü kavşağı olacağının altını çizen Başkan Ünver, “Ülkemizin en kısa sürede tamamlanan ve en güzel köprülü kavşaklarından birini ilimize kazandırıyoruz. Çalışmalar son sürat devam ediyor. Cumhuriyet Bayramımızla birlikte halkımızın kullanımına sunacağız. Çalışmaları gece gündüz arkadaşlarımızla birlikte takip ediyoruz. Artık son aşamaya geldik. 9-10 güne kadar Allah’ın da izniyle bu çalışmamızı da tamamlayıp Nevşehirimize kazandıracağız” dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.