banner461
banner195

Nevşehir İl Başkanlığına Atama Yapılacak

Bağımsız Türkiye Partisinin Nevşehir Merkez ve ilçe belediye başkan adayları belirlendi. İl Başkanı Abdurrahman Çavuş’un yerine ise önümüzdeki günlerde genel merkez tarafından atama yapılacağı bildirildi.

Nevşehir İl Başkanlığına Atama Yapılacak
22 Ocak 2014 Çarşamba 20:34

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Bağımsız Türkiye Partisinin Nevşehir Merkez ve ilçe belediye başkan adayları belirlendi. İl Başkanı Abdurrahman Çavuş’un yerine ise önümüzdeki günlerde genel merkez tarafından atama yapılacağı bildirildi.  


Edinilen bilgiye göre; Avanos Merkez belediye başkan adayı olarak gösterilen İl Başkanı Abdurrahman Çavuş’un yerine önümüzdeki günlerde atama yapılırken, Bağımsız Türkiye Partisi belediye başkan adayları da seçim çalışmalarını önümüzdeki haftadan itibaren daha da yoğunlaştıracak.

Bağımsız Türkiye Partisi Nevşehir Belediye Başkan Adayı İkbal Şişman oldu. Bağımsız Türkiye Partisinde Avanos belediye başkan adayı Abdurrahman Çavuş, Ürgüp ilçesinde Paşa Mercan Altunsoy, Gülşehir ilçesinde Süreyya Baytürk, Kozaklı ilçesinde Faruk Ünal, Hacıbektaş İlçesinde Pınar Çetin, Acıgöl ilçesinde ise Murat Bayar belediye başkan adayları olarak gösterildi.

Derinkuyu ilçesinden belediye başkan adayı çıkarmayan Bağımsız Türkiye Partisi il başkanlığının önümüzdeki günlerde bir toplantı düzenleyerek adaylarını basına ve kamuoyuna tanıtması bekleniyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.