banner461
banner195

Nevşehir İş Kur Yeni Hizmet Binasına Kavuşuyor

Çalışma ve İş-Kur İl Müdürlüğü önümüzdeki günlerde temeli atılacak olan inşaatın ardından önümüzdeki yıl içerisinde yeni hizmet binasına kavuşacak.

Nevşehir İş Kur Yeni Hizmet Binasına Kavuşuyor
20 Şubat 2013 Çarşamba 13:31

banner143
banner134

 Mevcut hizmet binasının bulunduğu alana yapılacak olan ve 3 bin metre kare kapalı alanı olacak yeni hizmet binasının modern ve akıllı bir bina olarak planlandığını ve 5 katlı olarak projenin gerçekleştirileceğini söyleyen İş-Kur İl Müdürü İlhan Temel, Nisan ayında temeli atılacak olan binanın 2014 yılı içerisinde tamamlanarak hizmete girmesinin hedeflendiğini belirtti.

Yöreye uygun mimarisi ile Çalışma ve İş Kur İl Müdürlüğünün daha ferah bir çalışma imkanına kavuşturulacağını söyleyen İl Müdürü İlhan Temel, söz konusu yeni hizmet binasının aynı zamanda bölgeye hitap edecek özelliklere de sahip olacağını dile getirdi.

Binanın bir katının İç Anadolu Eğitim Merkezi olarak tahsis edileceğini ve burada Kamu kurum ve kuruluşlarının eğitim çalışmalarının yanında, Bakanlığın eğitim çalışmalarının da yapılabileceğini belirten Çalışma ve İş Kur İl Müdürü Temel, bölgede böyle bir eğitim biriminin de bulunmayışının bu konudaki eksikliğin kapatılması açısından son derece faydalı olacağını ifade etti.
Haber:Ali Çamur


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.