banner461
banner195

Nevşehir Kasım Ayı İl Genel Meclisi Toplantısına Başlandı

Nevşehir’de Kasım ayı İl Genel Meclis toplantısı Meclis Başkanı Süleyman Özgün Başkanlığı’nda başladı.

Nevşehir Kasım Ayı İl Genel Meclisi Toplantısına Başlandı
03 Kasım 2014 Pazartesi 16:07

banner143
banner134
Nevşehir’de Kasım ayı İl Genel Meclis toplantısı Meclis Başkanı Süleyman Özgün Başkanlığı’nda başladı.Kasım ayı İl Genel Meclis toplantısı İl Genel Meclis Başkanı Süleyman Özgün başkanlığında bugün başladı.

Kasım ayında oldukça yoğun çalışacak olan İl Genel Meclis toplantısından bütçe görüşmeleri yapılmasından dolayı 15 ila 20 gün arasında toplantıların devam edeceği öğrenildi.

Nevşehir İl Genel Meclis Başkanı Süleyman Özgün yaptığı açıklamada Kasım ayında bütçe görüşmelerinin yapılacağını bu yüzden oldukça yoğun bir gündemler olduğunu kaydetti. Özgün, Kasım ayından gelir bütçe görüşmelerimiz başlayacak. Bütçe komisyonumuz tarafından hazırlanan rapor doğrultusunda görüşmeleri yapacağız. Yaklaşık 15 ila 20 gün süre boyunca bu konuda çalışacağız. Bu kapsamda da İl Genel Meclisi olarak yoğun bir programımız var.  Ayrıca kapanan belediyelerin araçları ile ilgili görüşmelerimiz olacak. Kasım ayında bu ve benzeri görüşmeleri yapacağız’’ diye konuştu.


İl Genel Meclis Başkanı Süleyman Özgün bugüne kadar ki olan toplantılarda büyük bir uyum içinde çalıştıklarını kaydederken şunları kaydetti. 

‘’Mecliste çalışmalarımızda kararlar oy birliği içerisinde çıkıyor. Şuanda hiç muhalefet olmadı bütün almış olduğumuz kararlar oy birliği içerisinde alınıyor.  Uyum içerisinde çalışmalarımıza devam ediyoruz. ‘’

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
köylü - 4 yıl önce
hani toplantilar 2 gün sürüyordu.
bunuda övüne övüne kamu oyuna duyurmuşlardi.
Avatar
ŞEHİRLİ - 4 yıl önce
bütçe görüşmeleri̇ di̇yor eğer anladiysan 2015 bütçesi̇,yatirimlar vb.