banner461
banner195

Nevşehir Merkez Köyleri İçin Kilitli Taş Ve Bordür İhalesi

Nevşehir İl Genel Meclis Başkanı Süleyman Özgün yaptığı açıklamada Nevşehir Merkez köylerimize 17 Mart'ta yaklaşık 50000 metrekare kilitli taş ve bordür ihalesi yapılacaktır.

Nevşehir Merkez Köyleri İçin Kilitli Taş Ve Bordür İhalesi
10 Mart 2015 Salı 18:46

banner143
banner134
Nevşehir İl Genel Meclis Başkanı Süleyman Özgün yaptığı açıklamada, Nevşehir ili Merkez koylerimize 13000 metrekare kilitli parke taşı ve bordür ihalesi yapılmıştır. Hayırlı ve uğurlu olsun dedi.

Özgün, Nevşehir Merkez köylerimize 17 Mart'ta yaklaşık 50000 metrekare  kilitli taş ve bordür ihalesi yapılacaktır açıklamasında bulundu.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
söz - 3 yıl önce
hani başbakan asfalt sözü vermişti
Avatar
ESENTEPE MAHALLESİ - 3 yıl önce
esentepe mahallesi (nevkur) yıllardır çivi çakılmıyor.Doğalgaz kazıları sonrası halen yollar kazı yapıldığı gün gibi.Şehiri halletiniz mi ki köye ihale açıyosunuz? Esentepe ile derdiniz ne? Hasan Ünvere ve meclis başkanı kömürcüye duyurulur..
Avatar
DURMAK YOK - 3 yıl önce
beledi̇yemi̇zden aksayara kadar asfalti söküp parke döşemesi̇ni̇ i̇sti̇yoruz.durmak yok döşemeye devam
Avatar
ESENTEPEYE CEVAP - 3 yıl önce
onlarca dilekce verildi.okuyan yok ilgilenen yok.burada fib habere büyük görev düşüyor.illa ki fib ajans haber yapacak sonra el atacaklar.değerli fib haber esentepe mahallesi porzeim parkı girişinden itibaren videolu bi haber yapabilirseniz ancak el atarlar.vatandaşı dikkate alan yok.
Avatar
PARKECİ - 3 yıl önce
anlaşilan parkeye devam.
Avatar
meclis - 3 yıl önce
esentepe mahalleli,il özel idaresi ve il genel meclisinin hizmet alanı köylerdir.şehrin mahalle ve sokaklarına ise bağlı bulunduğu belediyeler hizmet verir.bunları bilmiyorsan bir kömürcüden sorup öğrenebilirsin zira onlar herşeyin en iyisini ve en doğrusunu bilir ayrıca hizmetinde en kalitelisini sunarlar
Avatar
ESENTEPE MAHALLELİ - 3 yıl önce
meclisssss hizmetin en iyisini nevkurda bana bi göster esentepede bana bi göster.Gelde bak bi porzeim itibariyle ara sokaklara.kömürcü dedik zoruna mı gitti? Laf yapma hizmet yap.Esentepe herşeyin en iyisini kamuoyuna açıkla.fib ajansı al birlikte bi gezin.Oturduğun yerden yazmayla olmuyo.
Avatar
VATANDAŞ - 3 yıl önce
meclis demiş ki şehrin mah ve sokaklarına belediye hizmet verir.Allah kendi ağzıyla yakıyor insanı.Yeter ki doğru olmasın.Nevkurda ikamet eden bi esnaf olarak bizzat dilekçe verdik.dönen olmadı.Bakıyorumda yazan çok....