banner461
banner195

Nevşehir Milletvekillerinden Ortak Başsağlığı Mesajı

AK Parti Nevşehir Milletvekili Erdal Feralan,Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider Nevşehir- Acıgöl yolunda meydana gelen elim trafik kazasında hayatını kaybeden ve yaralanan öğretmenler için taziye ve baş bağlığı mesajı yayınladı.

Nevşehir Milletvekillerinden Ortak Başsağlığı Mesajı
27 Kasım 2014 Perşembe 11:58

banner143
banner134

AK Parti Nevşehir Milletvekili Erdal Feralan,Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider  ortak mesajında; Nevşehir- Acıgöl yolunda bu sabah saatlerinde yaşanan elim kazadan büyük bir üzüntü duyduklarını dile getirerek , kazada hayatını kaybeden araç sürücüsü ile öğretmenlere Allah’ tan rahmet, yaralılara acil şifalar dilerken, yakınlarına da sabır temennisinde bulundular.

Nevşehir Milletvekilleri ortak yayınladıkları mesajında şunları dile getirdi ; “Öğretmen ve öğrencileri taşıyan servis aracıyla yolcu otobüsünün kafa kafaya çarpışması sonucu meydana gelen kazada hayatını kaybeden  araç sürücüsü başta olmak üzere, öğretmenlerimize  Allah'tan rahmet yaralılarımıza da acil şifalar, yakınlarına da sabır diliyoruz. Bu acıların bir daha yaşanmaması ortak bir dileğimizdir. Yaralı  öğretmen kardeşlerimizin de biran önce sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyoruz.”  


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.