banner461
banner195

Nevşehir Olimpik Havuzu Ay Sonunda Hizmete Kazandırılacak

Nevşehir’in son yıllarda kazandığı en büyük bütçeli spor yatırımlarının başında gelen yarı olimpik havuzun inşaatı tamamlanma aşamasına geldi.

Nevşehir Olimpik Havuzu  Ay Sonunda Hizmete Kazandırılacak
21 Nisan 2014 Pazartesi 17:42

banner143
banner134

 Ay Sonunda Hizmete Kazandırılacak

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in son yıllarda kazandığı en büyük bütçeli spor yatırımlarının başında gelen yarı olimpik havuzun inşaatı tamamlanma aşamasına geldi.

Bu ay sonuna kadar inşaatı tamamlanarak faaliyete geçirilmesi beklenen yarı olimpik havuzun iç ve dış boya çalışmaları da tamamlandı. 11 Milyon TL bütçeli yarı olimpik havuzun bir an önce hizmete kazandırılması için sabırsızlananların başında ise Gençlik Hizmetleri ve Spor il müdürü Mustafa Ünlüer’i göstermek mümkün.

Nevşehir’de göreve başladığı günden itibaren ilimizdeki mevcut spor tesislerinin modernizasyonu ve yeni spor alanlarının inşası için büyük bir gayret sarf eden Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor il müdürü Mustafa Ünlüer, çalışmaları yerinde inceleyip bir an önce tesisisin faaliyete geçirilmesi için çalışıyor.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hikaye - 4 yıl önce
Bugun genclik spordan bi memur arkadas yil basina anca acilir dedi. Milleti umutlandirip durmasinlar kimsenin umrunda degilken sussunlar bari...