banner461
banner195

Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı Salaş, Miraç Kandili'ni Kutladı

Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, Miraç Kandili dolayısıyla yazılı bir mesaj yayımladı.

Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı Salaş, Miraç Kandili'ni Kutladı
12 Nisan 2018 Perşembe 14:12

banner143
banner134

Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş, Miraç Kandilinin önemine değindiği mesajında, İslam tarihinin en anlamlı gecelerinden biri olan ve Peygamber Efendimizin Beytü’l-Makdis’ten (Kudüs) Allah’ın huzuruna yükseldiği gece olarak kutladığımız İsra ve Miraç’ın insanlık alemi için bir çok mesaj ve mucizelerle dolu olduğunu söyledi.
Bu anlamlı gecelerin maddi ve manevi kirlerden arınma, üstümüze düşen sorumlulukları yeniden gözden geçirmek için birer fırsat olduğunu belirten Salaş, Miraç gecesinin manevi feyziyle gönüllerimizi de aydınlatmasını diledi. 

Salaş, mesajını şöyle sürdürdü:

“Böyle mübarek gün ve geceler, kendimizi yenilememiz, geçmişimizi muhasebe, geleceğimizi planlama ve ümitlerimizi tazelememiz için büyük bir fırsattır. Bu Mübarek gecede başta Miraç mucizesinin gerçekleştiği Mescidi-i Aksa topraklarının da bulunduğu İslam Coğrafyasının kan ve gözyaşından biran evvel kurtulması adına gerekenlerin yapılmasını temenni ediyoruz. Kılınan namazların edilen duaların kabul olması dileğimle, tüm İslam Aleminin ve insanlığın barış ve huzur içerisinde olmasını diliyor, Miraç kandilinizi kutluyorum.”


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.