banner461
banner195

Nevşehir Ticaret Borsasından JAKEM'e Ziyaret ...

Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın İbrahim Salaş, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Özcan Bıyıklı,Muhasip Üye Sunay Özdemir ve Genel Sekreter Uğur Aydoğan,ile birlikte Nevşehir Jandarma At Köpek Eğitim Merkezi (JAKEM) Komutanı J. Alb. Şemsiddin ÇETİN'i makamında ziyaret ettiler.

Nevşehir Ticaret Borsasından JAKEM'e Ziyaret ...
17 Ekim 2014 Cuma 19:22

banner143
Nevşehir Ticaret Borsası JAKEM Komutanı Ziyareti
İlgili Galeriye Git
banner134
Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın İbrahim Salaş, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Özcan Bıyıklı,Muhasip Üye Sunay Özdemir ve Genel Sekreter Uğur Aydoğan,ile birlikte Nevşehir Jandarma At Köpek Eğitim Merkezi (JAKEM) Komutanı  J. Alb. Şemsiddin ÇETİN'i makamında ziyaret ettiler.

Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş;“Yeni görev yeriniz hayırlı olsun, Nevşehir'imize hoş geldiniz” dedi. Karşılıklı tanışmadan sonra, Başkan Salaş, ilimiz Nevşehir hakkında bazı bilgiler verdi. Nevşehir JAKEM Komutanı J. Alb. Şemsiddin ÇETİN’de, Nevşehir’in çok güzel bir il olduğunu, Kapadokya gibi çok özel  tarihi ve doğal bir değeri olduğunu dile getirdi. 

Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret sonrası Nevşehir Jandarma At Köpek Eğitim Merkezi (JAKEM) Komutanı  J. Alb. Şemsiddin ÇETİN, Nevşehir Ticaret Borsası'nın yapmış oldukları bu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti. 

Nevşehir Ticaret Borsası heyeti daha sonra JAKEM merkezinde bulunan At ve Köpek Eğitim merkezindeki Müze'yi gezdiler.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.