banner461
banner195

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Seçimleri Yarın Yapılacak!

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nda aylardır süren seçim yarışı heyecanında nefesler tutuldu ve beklenen gün geldi Çattı.NTSO da yarın seçim heyecanı yaşanacak.

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Seçimleri Yarın Yapılacak!
14 Mayıs 2013 Salı 17:19

banner143
banner134
Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nda 4 yıl aradan sonra seçim heyecanı yaşanacak.Yarın saat 09.00-17.00 saatleri arasında Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası nın alt katındaki yapılacak seçimde iki aday yarışacak. Adaylardan biri mevcut başkan Arif Parmaksız, diğeri ise Nevşehirli iş adamı Yakup Zağlanmış

Seçim sonuçlarının aynı gün içinde belli olacağı belirtiliyor.

NTSO da Oda üyesi toplam 2912 kişi olup 15 sandıkta oy kullanacak. Yine NTSO da 26 meslek komitesinde seçimler yapılacak Toplam 61 meclis üyesi belli olacak.

NTSO seçimleri Yarın 15.05.2013 Çarşamba günü Sabah Saat:09:00 da  başlayacak 17:00 de sona erecek.

Sonuçların 18:30 da gibi açıklanacağı bildirildi...

Bu arada NTSO seçimleri için bugün Saat 18:00 de seçim yasağı başlıyor.


Parmaksız ve Grubunu destekleyenler Beyaz pusulaya oy atarken Zağlanmış ı destekleyenler ise Pembe renkli oy pusulası ile oy kullanacaklar.FİB Haber Merkezi olarak tüm adaylara başarılar diliyoruz kazananın Nevşehir olmasını diliyoruz.

Nevşehir de Oda seçimlerinin nabzını da FİB Haber.Com tutuyor…Objektif Farklı İlkeli Basın yayın ilkesi ile Nevşehir in gündemini Nevşehir de herkes FİB Haber den öğreniyor.Yapıcı,Birlik ve Beraberlik gibi hassas dengelerin korunarak sağlanması adına yaptığı haberler ile Nevşehir de Genel Seçimler ve Yerel Seçimlerden sonra Oda seçimlerininde de bir numara olarak halkımızın güveninin kazandı.Tüm okurlarımıza teşekkür ediyoruz... 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.