banner461
banner195

Nevşehir TOÇ BİR-SEN de Nöbet Değişimi Yapıldı…

MEMUR-SEN Konfederasyonuna bağlı Tarım Orman Çalışanları Birliği Sendikası TOÇ BİR-SEN 39.Nevşehir Şube Başkanlığı 2. Olağan Genel kurulu yapıldı.

Nevşehir TOÇ BİR-SEN de Nöbet Değişimi Yapıldı…
28 Eylül 2014 Pazar 17:25

banner143
banner134
MEMUR-SEN  Konfederasyonuna bağlı Tarım Orman Çalışanları Birliği Sendikası TOÇ BİR-SEN  39.Nevşehir Şube Başkanlığı 2. Olağan Genel kurulu yapıldı.

Genel kurula TOÇ BİR-SEN Genel Başkan Yardımcıları Fatih DOĞAN ve Nail SÜNGÜ, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Okan YILMAZ, MEMUR-SEN Nevşehir İl Başkanı Mustafa ÖZDEMİR, SAĞLIK SEN Nevşehir İl Başkanı İbrahim ZENGİN,  TOÇ BİR-SEN Nevşehir 39. Şube Başkanı Yavuz ARSLAN , TOÇ BİR-SEN Niğde İl Başkanı Saadettin YILMAZ, TOÇ BİR-SEN Aksaray İl başkanı Mustafa BAŞER, Sendikaya bağlı işyeri temsilcileri ve üyeler katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından Divan oluşturularak gündem okundu.

Genel kuruluda açılış konuşması yapan Şube Başkanı Yavuz ARSLAN sendikanın kuruluşundan itibaren görev aldıklarını belirterek bayrağı arkadan gelenlere vermek istediklerini bildirdi.

Ardından Memursen İl Başkanı İl Başkanı Mustafa ÖZDEMİR, Aksaray İl başkanı Mustafa BAŞER, Niğde İl Başkanı Saadettin YILMAZ konuşmalarını yaparak genel kurulun ve seçimin hayırlı olması temennisinde bulundular.

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Okan YILMAZ ise yaptığı konuşmasında Sendikal Faaliyetlerin önemine vurgu yaparak bu nöbet değişiminin hayırlı olmasını diliyorum dedi.

Ardından Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu ve Denetleme Kurulu Faaliyet Raporu okunarak raporların ibrası gerçekleştirildi ve zorunlu organların seçimi tamamlandı.

Dilek ve temenniler bölümünde söz alan TOÇ BİR-SEN Genel Başkan Yardımcısı Fatih DOĞAN geçmişte yapılan çalışmalar hakkında bilgi vererek yapılacak çalışmalar ve gündemdeki konularla ilgili bilgiler verdi.

Yapılan seçim sonucu 39. Şube Başkanlığına seçilen Recep EROĞLU yapmış olduğu konuşmasında bunun bir hak arama mücadelesi olduğunu belirterek eski yönetimin yapmış olduğu çalışmaların takdirle karşılandığını ve  yapılan bu çalışmalardan dolayı kendilerine teşekkür ettiklerini bildirdi. Öncelikli konularının olduğunu söyleyen EROĞLU “ Ortak değerlerimizden ilham alarak  üyelerimizin,  insanımızın, milletimizin hak ve hukukunu talep ve beklentilerini karşılamak için elbirliğiyle çalışacağız” dedi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.