banner461
banner195

Nevşehir TÜİK Bölge Müdürlüğü Binasında Sona Gelindi

Nevşehir TÜİK Bölge Müdürlüğünün kendisine ait bir hizmet binası olmasının yanında bölge müdürlüğünün ilimizden bir takım siyasi kararlarla başka bir ile kaydırılamamasını sağlayacak olan hizmet binasında sona geliniyor.

Nevşehir TÜİK Bölge Müdürlüğü Binasında Sona Gelindi
04 Eylül 2014 Perşembe 12:43

banner143
banner134

 Karakuş’un Titiz Çalışması

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir TÜİK Bölge Müdürlüğünün kendisine ait bir hizmet binası olmasının yanında bölge müdürlüğünün ilimizden bir takım siyasi kararlarla başka bir ile kaydırılamamasını sağlayacak olan hizmet binasında sona geliniyor.

1.5 Yıla yakın bir süre içerisinde tamamlanma aşamasına getirilen 8 Milyon TL harcama yapıldığı belirtilen Türkiye İstatistik Kurumu Nevşehir Bölge Müdürlüğü binasının herhangi bir aksamaya neden verilmeden bu hale getirilmesinde Bölge Müdürü Uzeyir Karakuş’un da titiz çalışmasının önemi büyük.

Yıl sonuna kadar hizmete girmesi beklenen TÜİK yeni hizmet binasında idari ve sosyal mekanların yanı sıra 120 ve 250 kişilik konferans salonu ile TÜİK’in bilgi işlem yedekleme merkezi de hizmete kazandırılacak.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hakkı aydoğan - 4 yıl önce
geldiği günden beri sayın müdürümün çalışmalarını yakından takip ediyorum, özellikle binanın ve böyle bir kompleksin ilimize kazandırılmasındaki özverili çalışmalarından dolayı bir nevşehirli olarak kendisine teşekkür ediyorum.emeğinize sağlık