banner461
banner195

Nevşehir Üniversitesi Dünya Şampiyonasında…..

Dünyanın en büyük spor etkinliklerinden FIFA U20 Dünya Kupası 21 Haziran - 13 Temmuz 2013 tarihleri arasında Türkiye’nin ev sahipliğinde Kayseri, Antalya, Bursa, Gaziantep, İstanbul, Rize ve Trabzon şehirlerinde başladı.

Nevşehir Üniversitesi Dünya Şampiyonasında…..
24 Haziran 2013 Pazartesi 17:16

banner143
banner134

 Nevşehir Üniversitesi, Başbakanımızın da katılımları ile gerçekleştirilen Kayseri’deki açılış maçına 30 başarılı öğrenciyi seyirci olarak götürdü. Nevşehir Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü başkanı Yrd. Doç. Dr. Özden Taşğın yapmış olduğu açıklamada; ülkemizde yapılan dünyanın en büyük spor organizasyonuna başarılı olmuş çocuklarımızı seyirci olarak götürerek çocuklarımızda oluşacak spor kültürüne katkıda bulunurken aynı zamanda ülkemizde yapılan bu büyük organizasyona seyirci olarak ta destek vermek istediklerini belirtti. Taşğın, Ülkemizin 2020 olimpiyatları adaylığı öncesi tüm kurum ve kuruluşların bu tür organizasyonlara destek vererek, devletimizin ortaya koyduğu vizyon ve stratejiyi millet olarak sahiplenmemiz gerektiğini belirtti.   

Nevşehir Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü başkanı Yrd. Doç. Dr. Özden Taşğın, başarılı öğrencilerimizin ödüllendirilmesinde desteklerini esirgemeyen Rektörümüz Prof. Dr. Filiz Kılıç’a sonsuz teşekkür ederiz dedi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.