banner461
banner195

Nevşehir Valiliğinden Muhtaç Asker Ailelerine Yardım Programı

Nevşehir Vali Yardımcısı Vural Demirtaş yaptığı yazılı açıklamasında Muhtaç Asker Ailelerine Yardım Programı düzenleneceği bildirildi...

Nevşehir Valiliğinden Muhtaç Asker Ailelerine Yardım Programı
25 Nisan 2013 Perşembe 11:34

banner143
banner134

 Nevşehir Valiliğinden Muhtaç Asker Ailelerine Yardım Programı

Bilindiği üzere 16 Nisan 2013 günü Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından "Muhtaç Asker Ailelerine Yardım Programı’nın başlatıldığı açıklanmıştır. Bu doğrultuda Genel Müdürlüğümüzce Bütünleşik Sosyal Yardım Hizmetleri Bilgi Sisteminde gerekli modül yazılımı çalışmalarına başlanmıştır. Ayrıca askerlik bilgilerinin Milli Savunma Bakanlığından online olarak temin edilmesine yönelik görüşmeler sürdürülmektedir.

Ancak bahse konu çalışmaların Haziran 2013'te sonuçlanması öngörülmekte olup; bu tarihe kadar muhtaç asker ailelerinin mağdur olmaması için ekte yer alan dilekçe örneğinin kullanılması suretiyle başvuruların Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarınca alınması gerekmektedir.

Muhtaç Askerlerin Sosyal Yardımlaşma Vakıflarına gelerek Vakıftaki dilekçe örneklerini doldurup teslim etmeleri gerekmektedir.

 

 

 

                                                                          NEVŞEHİR VALİLİĞİ    

 

                                                                              Vali Yardımcısı   

 

                                                                             Vural DEMİRTAŞ


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
asker - 5 yıl önce
asker ve yakınını muhtaç edip yardım için sırada bekletmek iş değildir. asker ailelerine ve askerlere yardım yapmayın onlara çalışması için iş verin yani büyüklerin dediği gibi asker ailelerine balık vermeyin balık tutmayı öğretin balık tutabilmesi için ellerine olta verin. milleti muhtaç duruma düşürüp sonrada yardım yapıyoruz diye haysiyeti ile şerefi ile oynamayın, iş verin alın teri ile ihtiyaçlarını gidersin hem ülke ekonıomisine katkı sağlasın hemde şerefi ile yaşasın