banner461
banner195

Nevşehir Valisi Ceylan'dan Yeni Yıl Mesajı

Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan, yeni yıl nedeniyle bir tebrik mesajı yayınladı.

Nevşehir Valisi Ceylan'dan Yeni Yıl Mesajı
30 Aralık 2014 Salı 17:37

banner143
banner134

 YENİ YIL MESAJI

 

Hayata dair acı ve tatlı olayları, sevinçleri ve hüzünleri ile bir yılı daha geride bırakıp yeni bir yıla, yeni umutlarla girmenin heyecanını yaşamaktayız.

 

Her yeni yıl yeni umutlarla geliyor, temennim; 2015 yılının öncelikle tüm dünyaya dostluk ve barış getirmesi, her nerede yaşanırsa yaşansın tüm acıların sona ermesi, ilimizin, ülkemizin, milletimizin dayanışma, birlik ve kardeşliğini güçlendirmesidir.

 

Yeni bir yıl bizlere geçmişin muhasebesini yaparak, elde ettiğimiz birikim ve tecrübeyle ülkemizin kalkınması ve gelişmesi, halkımızın birliği, beraberliği ve huzuru için yapılacak çalışmaları yeniden gözden geçirerek, geleceğe ilişkin yeni planlar yapma konusunda fırsat veriyor

 

Hiçbir başarı kalıcı değildir. Yeni ve daha büyük başarılar elde edebilmek için hepimizin milli heyecan ve ruhla daha çok çalışması gerekmektedir. Yaşadığımız bir yılı bitirip yeni bir yıla girerken, geçirdiğimiz yılın muhasebesini yapmalı, yeni yılın plan ve programını hazırlamalıyız.

 

2015 yılının milletimize huzur, sağlık, mutluluk ve hayırlar getirmesini diliyor, Nevşehirli hemşerilerimin ve milletimizin yeni yılını en içten duygularımla kutluyor, selam, sevgi ve saygılar sunuyorum.

 

 

 

                                                                                                          Mehmet CEYLAN

                                                                                                             Nevşehir Valisi


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
MAHIR GEZMIS TUZKOYLU - 3 yıl önce
vali hangi umutlarla uyanip merbaba diyecegiz toplumu catistirmaylami, gazeteci toplayarakmi herkesi potansiyel suclu gibi toplayarakmi, herkesi silahli teror orgut uyesi veya yoneticisi olarak teshiretmeklemi, allahin askina biri bana cikip izah etsin silahli teror nasil olur orgut yoneticisi kim va nasil olur vali aciklama bekliyorum vali