banner461
banner195

Nevşehir'de 50 Sporcuya Bisiklet Hediye Edildi.

Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 2015-2016 eğitim – öğretim yılının ara tatile girmesi sebebiyle sporculara karne hediyesi olarak bisiklet dağıtıldı.

Nevşehir'de 50 Sporcuya Bisiklet Hediye Edildi.
22 Ocak 2016 Cuma 20:24

banner143
Nevşehir'de 50 Sporcuya karne hediyesi bisiklet verildi
İlgili Galeriye Git
banner134
Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 2015-2016 eğitim – öğretim yılının ara tatile girmesi sebebiyle  sporcularımıza  karne hediyesi olarak bisiklet dağıtıldı.

             Damat İbrahim Paşa Spor Salonumuzda düzenlenen törene Sayın Nevşehir Valisi Mehmet CEYLAN, İl Müdürü Mustafa ÜNLÜER , antrenörler , sporcular ve ailelerin de katılımı ile 50 sporcumuza bisiklet hediye edildi.

             Sayın Valimiz Mehmet CEYLAN ve İl Müdürümüz Mustafa ÜNLÜER tarafından dağıtımı gerçekleştirilen bisikletler de ; sporcularımızı başarılarından dolayı tebrik ederek yeni eğitim – öğretim döneminde  de derslerinde ve spor branşlarında başarılarının devam etmesi temenni edildi.

             Bisikletlerini alan sporcularımızın sevinçleri ve gözlerindeki heyecanları Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak bizleri de mutlu etti. İl Müdürümüz Mustafa ÜNLÜER’e sporcularımıza hediyesi için teşekkür ederiz.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.