banner461
banner195

Nevşehir'de Bir Manav Kundaklandı

Nevşehir merkezinde bulunan bir manav dün gece 00.00 sularında kimliği belirsiz kişi veya kişilerce kundaklandı.

Nevşehir'de Bir Manav Kundaklandı
18 Haziran 2014 Çarşamba 13:50

banner143
Nevşehir de Manav Kundaklandı
İlgili Galeriye Git
banner134

 Nevşehir merkez Esentepe mahallesi Kavşakta bulunan bir manav dün gece geç saatlerde kapalı iken  kimliği belirsiz kişi veya kişilerce kundaklandı. Gece devriyesi yapan Nevşehir Polisimiz tarafından olaydan çok kısa bir süre içerisinde manavda çıkan yangın farkedilerek zaman kaybedilmeden Nevşehir İtfaiyesine haber verildi. Yapılan inceleme sonunda iş yerine pet şişe içerisinde yanıcı madde atıldığı belirlendi. Nevşehir itfaiye erleri tarafından yangın büyümeden söndürüldü. Tamamı tahta ahşap döşenmiş iş yeri önündeki tutuşan çadırdan mekana sıçramadan söndürülürek bir anlamda büyük bir facianın dönüldü.

İşyeri sahibi ; Tek tesellim erken farkedilerek müdahale edilmiş bu yüzden fazla alevlenmemiş. Yoksa büyük bir facia olacaktı” güvenliğimizin mimarı Polisimize ve itfaiye erlerimize teşekkür ediyorum  dedi.

Bugüne kadar hiçbir kimseyle husumetinin olmadığını söyleyen İşyeri sahibi şunları söyledi: “ Bu olayda göstermiştirki Güvenlik kamerası tüm işyerlerimiz adına önemli bir hal almıştır. Kamera takılması en azından bu işi yapanlara bir caydırıcılık olur. Gerek yan dükkan ve çevre ile manavımıza ait güvenlik kameraları polislerimiz tarafından incelemeye alındı dedi.”


Olayla ilgili soruşturma devam ediyor...


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
SELİM ÖZMEN - 4 yıl önce
esnafımıza yapılan bu iğrenç saldırıyı kınıyor .camiya olarak maddi ve manevi kardeşimizin yaninda olduğumuzu bilinmesini istiyorum...
Avatar
ersun - 4 yıl önce
Geçmiş olsun Allah bu insanları ıslah etsin