banner461
banner195

Nevşehir'de Bu Belediyede Facebook Kullanmak Yasaklandı

Nevşehir'de ilçe belediye başkanı şok eden bir karara imza attı.

Nevşehir'de Bu Belediyede Facebook Kullanmak Yasaklandı
12 Mayıs 2015 Salı 15:59

banner143
banner134
 Nevşehir'de ilçe belediye başkanı şok eden bir karara imza attı.
Sosyal  paylaşım sitelerinde yorumlarda bulunan işçileri şikâyet edilmesi üzerine Gülşehir Belediyesi’nde personellerin sosyal paylaşım sitelerini kullanması yasaklandı.
 
Sosyal paylaşım sitesinde yapılan paylaşımlar nedeniyle, Gülşehir Belediyesi Personeli ve işçileri hakkında soruşturmalar açılacağı  ve disiplin cezaları verileceği İşçilere tebliği edildi.
Artık Gülşehir Belediye Personeli veya taşeron işçinin her hangi bir partiye üye olması, facebook twiter gibi uygulamalarda yazı ve yorumlar yapması yasaklandı.
 
Siyasal içerikli yorumlar yapan “facebook” adlı sosyal paylaşım sitesinde yaptığı paylaşımların ideolojik ve siyasi amaçlar taşıyan paylaşımda bulunması yasaklandı.
 
Gülşehir Belediyesi olarak tüm personele tebliği edilen yazıda birçok madde bulunuyor. Bunlardan bir kaçı işe riayet etme emre itaat etme vb. olurken son zamanlarda facebook üzerinden yorum ve paylaşımlarda bulunan personele siyasal veya ideolojik yorum ve paylaşım yapması yasaklandı.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
kral_50 - 3 yıl önce
Belediye başkanlığı secimi zamanında herşey serbest atmalar tutmaları simdi yasak köprü geçildi nasıl olsaaa...
Avatar
gulşehirli - 3 yıl önce
Başkan haklı en guzelini yapmış. Facebookta atıp tutanlar gerçek hayatta başkanın karşısına geçipte konuşamayan insanlar. Doğru olanı yapmış başkan.