banner461

Nevşehir'de Kulüp Sayısı Artacak mı?

Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesinde sosyal, kültürel ve Sportif amaçlı kulüp ve toplulukların sayısı her geçen eğitim öğretim döneminde daha da artıyor.

banner503
Nevşehir'de Kulüp Sayısı Artacak mı?
06 Ağustos 2015 Perşembe 18:17

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesinde sosyal, kültürel ve Sportif amaçlı kulüp ve toplulukların sayısı her geçen eğitim öğretim döneminde daha da artıyor.

Öğrencilerin Üniversiteye adapte olmaları, çeşitli sosyal, kültürel ve Sportif faaliyetlere katılarak boş vakitlerini en iyi şekilde değerlendirmeleri amacıyla kurulan kulüp ve toplulukların sayısı yeni eğitim öğretim dönemi ile birlikte 26’ya ulaştı.

Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesinde hali hazırda; Tiyatro Kulübü, Müzik Kulübü, Spor Kulübü, Basın Yayın Kültür ve Edebiyat Kulübü, Bilişim Kulübü, Gönüllü Çevre Elçileri Kulübü, Havacılık Kulübü, Halk Oyunları Kulübü,Sinema Kulübü, Ekonomi Kulübü, Tarih ve Kültür Topluluğu, Kariyer Kulübü, Halk Bilimi Kulübü, Robotik ve Otomasyon Topluluğu,


Fotoğrafçılık Kulübü, Kamu Yönetimi Topluluğu, Sanat Kulübü, Türk Dünyası Kültür Topluluğu, Gastronomi Kulübü, Arkeoloji Kulübü, Çevre Mühendisliği Topluluğu, Turizm Topluluğu, Metalik Fikirler Kulübü, Etik Kulübü veEğitim ve Araştırma Kulübü faaliyetlerini sürdürüyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.