banner461
banner195

Nevşehir'de Okul Bahçesini Su Bastı

Nevşehir Endüstri Meslek Lisesinin bahçesinde yapımına yeni başlanılan Ek Bina için temel kazma çalışmaları sürerken altında su çıktı. Nevşehir Endüstri Meslek Lisesinin bahçesi adeta Gölete döndü.

Nevşehir'de Okul Bahçesini Su Bastı
11 Şubat 2015 Çarşamba 19:02

banner143
banner134
NEVŞEHİR/FİB HABER- ÖzelNevşehir Endüstri Meslek Lisesinin bahçesinde yapımına yeni başlanılan Ek Bina için temel kazma çalışmaları sürerken altında su çıktı. Nevşehir Endüstri Meslek Lisesinin bahçesi adeta Gölete döndü.

Okulun bahçesinde EK bina yapım çalışmalalarındaki kazıda yeraltından çıkan su sonrası büyüyk şaşkınlık yaşandı. Vatandaşlar okulun dere yatağı üstünde olmasından kaynaklandığını ifade ettiler.
İşte Nevşehir Endüstri Meslek Lisesinin bahçesinden o görüntü...
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
yer vardıda - 3 yıl önce
yer vardıda ilaki orası seçildi değilmi?
allah aşkına laf olsun diye konuşmayın, yapılacak olan binaya zemin kata motor atelyesi yapılacak , ve araçlar rampayla çıkacak orada su olduğunu bilmeyen yok, yeşil binadaki hata tekrarlanmıyacak kimse merak etmesin.
Avatar
mustafa - 3 yıl önce
bu okulun ve öğrencilerinin çektiği ney bildim bileli inşaatta..
Avatar
mühendis - 3 yıl önce
zaten bilinen bişeydi orda su olduğu zemin etüdlerinde de bu durum belirtilmiş ,ona göre önlem alınıp zemin iyileştirilmesi ve membran ile bohçalama yapılacaktır.
Avatar
bekır - 3 yıl önce
orası iç akar muaazzam su var orada üstü kapatıldı
Avatar
İstanbul - 3 yıl önce
Kadirah deresi eski şelale yakın
Avatar
Yorumlayalım - 3 yıl önce
nevşehirin yerlileri bilir orası borus köprü içakar suyu var yıllardır eskiler çok çimdi orda bu su o. zamanın behrinde oralar hep özdü yüzey suyuda fazla idi ama artık mazide kaldı...
Avatar
mühendisizbiz - 3 yıl önce
projede imzası bulunan inşaat mühendisi ve jeoloji mühendisine sormak lazım bu durumu??
Avatar
misafir - 3 yıl önce
çok yanlış bir proje bence şehrin yükünü azaltmaya çalışılırken şehrin göbeğine dahada yük sarılıyor bence o okul tamamen göre yoluna taşınıp yerine çok güzel bir meydan yapılmalı