banner461
banner195

Nevşehir'de Okullar Tatil olacak mı?

Nevşehir'de okullar tatil olacak mı? Okullara kar tatili var mı, Yarın okullar tatil mi? Nevşehir gündemin adresi FİB Haber.Com Ziyaretçilerimizin en çok merak ettiği sorular Nevşehir'de okullar tatil mi?

Nevşehir'de Okullar Tatil olacak mı?
07 Ocak 2015 Çarşamba 14:31

banner143
banner134
Nevşehir'de okullar tatil olacak mı? Okullara kar tatili var mı, Yarın okullar tatil mi
Ziyaretçilerimizin en çok merak ettiği sorular Nevşehir'de okullar tatil mi? Nevşehir'de kar tatili Okullarda kar tatili olan ilçe belde ve köylerimiz hangileri, Kar tatili olan okullar ve bu okullardan son dakika haberleri, kar tatili var mı?
Kar Yağışı Ne Zaman Başlayacak, Kar Tatili Ne Kadar Sürecek, Okullarda kar tatili olan yörelerimiz  "Kar Tatili Var mı" sayfamızda!


Son Dakika Nevşehir Kar Tatili Olan Okullar'ın Nevşehir ili ve bağlı ilçelerde kar yağışı nedeniyle tatil edilen okulları ve tatili olan iller ve ilçeler bilgisi ve son durum haberleri. Fibhaber.com'u takip etmeye devam edin! Nevşehir'de Bugün ve yarın okullar tatil mi, hangi illerde okullara kar tatili var ? Nevşehir Valiliği ve Milli Eğitim Müdürlüğünden haber var mı?  Nevşehir'de kar tatili olan okullar,  kar tatili olan iller ve ilçeler bilgisi bu sayfada olacak.


Nevşehir Milli Eğitim Müdürü Osman Şimşek'in www.fibhaber.com a yapmış olduğu açıklamaya göre ; Sayın Nevşehir Valimiz Mehmet Ceylan la durum değerlendirmesi yapıyoruz. 

Şuan itibariyle Nevşehir merkezinde kar yağışı durmuş gözüküyor. Fakat köylerimizde özellikle taşımalı eğitim nedeniyle sıkıntı yaşayan öğrencilerimiz ve öğretmenlerimizin durumlarını göz önünde bulunduruyoruz. Meteroloji Müdürlüğünden an itibariyle sürekli bilgi alıyoruz. Şunu söyleyebilirim Nevşehir merkezinde bugün için Tatil kesinlikle söz konusu değil.Fakar Kar yağışı hakkında ve yarın ki hava durumuda göz önünde bulundurarak Bu akşama doğru saat: 16:00 -17:00 gibi kesin olarak bir karar vereceğiz dedi.

Öte yandan Avanos ilçesine köy ve beldelerden gelen öğrenciler için eğitime bugün öğleden sonrası için ara verildi.

Konuya ilişkin gelişmeleri, Okullar tatil olacak mı , olmayacak mı ?anı anında sizlerle paylaşıcağız.www.fibhaber.com dan ayrılmayın!

Nevşehir'de okullar tatil mi? Nevşehir'de kar tatili - Nevşehir'de kar tatili var mı? son dakika.  Nevşehir Valiliği açıklama yaptı mı? Nevşehir'de okullar kar tatili haberi burada! Nevşehir'de kar tatili olacak mı? Nevşehir  kar tatili haberi son dakika bilgileri burada!

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ne olurrrr ya - 4 yıl önce
Tatil olsunn hastaneye gidecem neoluuuuuuurrrr
Avatar
Tatilciyiz - 4 yıl önce
Yazık günahtır sınavlar bitti işkence çektirmeyinde verin tatiliya
Avatar
lütfen tatil - 4 yıl önce
Kar olmaya bilir ama hava çok soğuk az düşünün bizi
Avatar
kaymakli - 4 yıl önce
Kaymaklida cok kar var kapinin onune cikamiyom valla tatil olsunn
Avatar
tatil - 4 yıl önce
Ya tatil edin iste
Avatar
staj - 4 yıl önce
Stajadaaa tatil istiyozzzz
Avatar
melek - 4 yıl önce
11 ocak tatil olacak mı yaa 4 yazlı var
Avatar
Kağan berk - 4 yıl önce
Arkadaşlar okulu neden sevmiyorsunuz... Anlayamıyorum