banner461
banner195

Nevşehir’de Protokolü Bayramlaştı

Nevşehir Valiliği ile Nevşehir Belediyesi’nin işbirliğinde düzenlenen geleneksel Kurban Bayramı bayramlaşma töreni, Nevşehir Belediyesi Hanım Konağı bahçesinde gerçekleştirildi.

Nevşehir’de Protokolü Bayramlaştı
25 Eylül 2015 Cuma 15:14

banner143
Nevşehir’de Protokol Bayramlaştı
İlgili Galeriye Git
banner134
 Nevşehir Valiliği ile Nevşehir Belediyesi’nin işbirliğinde düzenlenen geleneksel Kurban Bayramı bayramlaşma töreni, Nevşehir Belediyesi Hanım Konağı bahçesinde gerçekleştirildi. Kurban Ramazan Bayramı nedeniyle düzenlenen bayramlaşma, şehir genelindeki siyaset,iş dünyası sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ile vatandaşları bir araya getirdi.

Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Murat Göktürk, MHP Milletvekili Mehmet Varol, İl Jandarma ve Garnizon Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Metin Alkaya, Nevşehir Belediye Başkan Yardımcıları Atilla Seçen ve Oktay Şımarmaz, Nevşehir Emniyet Müdürü Metin Kalayoğlu, ilçe kaymakamları, ilçe ve belde belediye başkanları, siyasi partilerin temsilcileri ile sivil toplum örgütlerinin yöneticileri ve vatandaşlar bayramlaştı.

Bayramlaşmak için Hanım Konağı bahçesine gelen konuklara Nevşehir Belediyesi tarafından çeşitli ikramların yapıldığı geleneksel bayramlaşma töreni, yaklaşık 1 saat süre ile devam etti. Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.