banner461
banner195

Nevşehir’de sıcak asfalt çalışmaları başlıyor

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver Sıcak Asfalt Çalişmalarinin Periyodik Bir Şekilde Başlayacağını Söyledi

Nevşehir’de sıcak asfalt çalışmaları başlıyor
20 Eylül 2016 Salı 08:49

banner143
banner134
Nevşehir Belediyesi tarafından ana arterlerin sıcak asfalt kaplanması çalışmaları 26 Eylül 2016 Pazartesi günü başlatılıyor. Bu kapsamda ilk etapta Borsa Kavşağı ile Ziraat Bankası Kavşağına kadar olan Atatürk Bulvarı’nda sıcak asfaltlama için alt yapı niteliğindeki İçme Suyu Şebeke Yenileme ve Kaldırım çalışmalarına başlanacak.
Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver yaptığı açıklamada, şehir içi yolların periyodik olarak sıcak asfalt ile kaplanmasına yönelik çalışmalar kapsamında önümüzdeki günlerde çalışmalara başlanacağını belirtti.
İlk etapta Borsa Kavşağı ile Ziraat Bankasına kadar olan bölümdeki Atatürk Bulvarı’nda sıcak asfaltlama yapılacağını ifade eden Belediye Başkanı Ünver, bu alanın 26 Eylül 2016 Pazartesi gününden itibaren, kilitli parke taşların sökümü ve sonrasında bu alanda içme suyu şebeke yenileme ve kaldırım düzenleme çalışmalarıyla birlikte sıcak asfaltla kaplanacağını ifade etti.
Ünver, önümüzdeki süreçte şehir içi yollarının sıcak asfaltla kaplanacağını ifade etti.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Turgay - 2 yıl önce
Baskanimizdan sanayi kaldirim mezarligi arasinin da projede yoksa eger dahil edilmesini rica ediyorum
Avatar
Bahrı - 2 yıl önce
Önceden zaten asbalttı kaldırdı bu başkan parke dosedı şimdi parkeyi kaldırıp asvalt yapacak masrafa gerek yok alt yapı sorununda parke sokulup yerıne konması kolay neden asvalt