banner421
banner461
banner195

Nevşehir'de sıcak hava balonu sert iniş yaptı: 1 ölü Çinli turist öldü 7 yaralı var

Nevşehir’de, turistleri taşıyan sıcak hava balonunun sert iniş yapması sonucu ilk belirlemelere göre 1 kişi öldü, 7 kişi yaralandı.


banner143
banner134Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
vtnds - 3 yıl önce
düşmek ne demek sert iniş yaptı ne demek balon çakıldı işte ...yine tecrübesiz baloncular yüzünden..
Avatar
kapadokya - 3 yıl önce
bilip bilmeden konuşmayın be balon düşmezde çakılmazda rüzgara tabi araç bunlar frenin yok dümenin yok rüzgar fazla olduğundan dolayı sert iniş yaptı kaçkere balon gördünüzde konuşuyosunuz bilip bilmeden yorum yapmayın..
Avatar
ali - 3 yıl önce
her önüne gelen balon şirketi kurup önüne geleni pilot yapıyorlar
Avatar
yorummm - 3 yıl önce
bilenler belli oluyor , önüne gelen baloncu
Avatar
demet - 3 yıl önce
Saçma sapan yorumlarda bulunmayın. İnsanlar canının derdinde. Ayrıca Önüne gelen pilot olmuyor. İşte bu düşünceleriniz sizin ne kadar bilinçsiz oldugunuzu gösterir.mükemmel bi pilot olmasına rağmen, hayatta yaşanacak bazı şeylerin önüne geçemiyorsunz.açında yapılan açıklamaları okuyun.
Avatar
NETİCE - 3 yıl önce
balon düşmedi sert iniş yaptı. çinli turist ölmedi ölü taklidi yaptı. sizi gidi sizi ....
Avatar
esnaf - 3 yıl önce
niçin hep olumsuz yorum yapılırki kaza bu memlekete bir sektör bu laf olsun diye yorum yapmamak lazım
Avatar
gökhan - 3 yıl önce
ARKADAŞLAR KAZA BU NERDE NE ŞEKİLDE KİMİN BAŞINA GELECEGİ HİÇ BELLİ OLMUYOR X BİR BALON FİRMASINDA UÇAN BİR YOLCU İNİŞ POZİSYONUNU ALMADIGI İÇİN BALON SEPETİNDEN DÜŞÜYOR VE HAYATINI KAYBEDİYOR VE TV KANALLARINDA HABERLERDE BANGIR BANGIR KAPADOKYADA BALON DÜŞTÜ ÖLÜLER VE YARALILAR VAR DİYEREK GÜNDEM VE REYTİNG YAPMAYA ÇALIŞILIYOR BURDA BÖLGEDE 25 e YAKIN BALON FİRMASI BİNLERCE İNSAN ÇALIŞIP EKMEK KAZANMAKTA. BU İNSANLARA YAZIK DEĞİL Mİ? İŞİNİ DÖRT DÖRTLÜK YAPAN FİRMA SAHİPLERİNE,YETKİLİLERİNE VE MÜDÜRLERİNE AYIP DEĞİLMİ BUNUN FATURASI KAPADOKYAYA SUÇU OLAMAYAN İNSANLKARA KESİLEMEZ. VE KENDİ İNSANLARIMIZ BİLE FACEDE HABER YAYINLIYOR KAZA OLDU ÖLÜ VAR FALAN FİLAN YAPMAYIN ARKADAŞLAR, SİZDE BABANIZDA ABİNİZDE AKRABALARINIZ DA BU FİRMALARDA ÇALIŞIP EKMEK PARASI KAZANIYOR BUNLARI UNUTMAYIN ARTIK BURDA KAPADOKYADA BALON SEKTÖR HALİNE GELDİ LÜTFEN BU SEKTÖRE BALTA VURMAYIN VURMAYA ÇALIŞANLARA ENGEL OLUN AYIPTIR...