banner461
banner195

Nevşehir'de Yaşlı çiftin katilleri 10 gündür bulunamadı

Nevşehir'in mazı köyünde öldürülen yaşlı çiftin katil zanlıları, 10 günü aşkın süre geçmesine rağmen henüz bulunamadı.

Nevşehir'de Yaşlı çiftin katilleri 10 gündür bulunamadı
16 Ocak 2016 Cumartesi 22:46

banner143
banner134
71 yaşındaki Fatma Tiryaki ve 74 yaşındaki kocası İbrahim Tiryaki, 05 Ocak 2016  tarihinde Nevşehir'in mazı köyünde evlerinde öldürülmüş halde bulunmuştu.

Olayın ardından Savcının talimatı ile Jandarma Komutanlığı olayın faillerin yakalanması için geniş çaplı soruşturma başlattı.

Nevşehir'deki Cinayetin Sebebi Halen Çözülemedi....

Nevşehirli Yaşlı çift cinayetinin çözülmesi için özel ekip kuruldu. Her türlü ihtimali değerlendiren dedektifler,köyde ölen çiftlerin çevresindeki kişileri ve yakınlarını mercek altına aldı. Cinayetle ilgili olarak parmak izleri alındı, Mazı köyündeki hemen hemen herkesin ifadesine başvuruldu. Titizlikle yürütülen çalışmalar şuana kadar cinayeti işleyen katil yada katilleri bulmasına kafi gelmedi.

Şimdi 
71 yaşındaki Fatma Tiryaki ve 74 yaşındaki kocası İbrahim Tiryaki cinayetinin ardından istim üzerinde büyük bir korku yaşayan Mazı köyü sakinleri olayı işleyen katil yada katillerin biran önce bulunmasını istiyor.

Aradan geçen 10 günü aşkın sürede jandarma ve polis ekipleri adeta iğneyle kuyu kazarak katil yada katil zanlılarına ulaşmaya çalışıyor.

Geçen bu sürede Yaşlı çifti katleden katil yada katil zanlılarının yakalanamaması Mazı köyü halkını da tedirgin etmeye devam ediyor. Aslında katil yada katil zanlılarının yakalanması ile ilgili en büyük yardımı yapması gereken yine duyarlı Mazılı vatandaşlar olacaktır. Bu sebeple olayla yada cinayetle ilgili en ufak bir bilgisi olan, vicdan sahibi herkesi jandarma ve polis ekiplerine yardımcı olmalarını bekliyoruz. Konu ile ilgili şüphesi, bilgisi yada şahitliği olan herkesi  Jandarma Komutanlığına yada Emniyet Müdürlüğü’ne ihbara davet ediyoruz. Eminiz ki içinde vicdan olan, bu yaşlı çiftin katledilmesine hazmedemeyen olayla ilgili bilgisi olan kişilerin yardımı ile bu cinayet kısa sürede çözülecek ve o yaşlı anne ve babanın ruhu huzura kavuşurken, halkı tedirgin eden katil yada katiler de adalet önünde hesap vereceklerdir.


Nevşehir’de yaşlı çift evinde ölü bulundu

Nevşehir’de yaşlı çift evinde ölü bulundu

Nevşehir’de yaşlı çift evinde ölü bulundu

Nevşehir’de yaşlı çift evinde ölü bulundu

Nevşehir’de yaşlı çift evinde ölü bulundu
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.