banner461
banner195

Nevşehir’e İki Farklı Noktaya Alt geçit Yapılıyor

Nevşehir valiliği önünde bulunan Niğde kavşağı yerine alt geçit yapılacak.Projenin müjdesini Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver twitter’dan verdi.

 Nevşehir’e İki Farklı Noktaya Alt geçit Yapılıyor
27 Ocak 2014 Pazartesi 20:27

banner143
Hasan Emmi Türbesi Alt Geçit Projesi
İlgili Galeriye Git
banner134
Projenin müjdesini Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver twitter’dan verdi. Ünver, resimleriyle paylaştığı projenin müjdesini vererek, “Vilayet altgeçidinin konsepti belli oldu. Şehrimizin trafiği çok rahatlayacak. Şehrimize çok yakışacak” ifadelerini kullandı. Nevşehir merkezde bulunan Niğde kavşağı şehrin trafik konusunda en yoğun olduğu noktalardan birisi olarak değerlendirilirken özellikle büyük araçların da bu güzergahı kullanması şehir trafiğini olumsuz yönde etkiliyor. Son zamanlarda Niğde kavşağında sık sık trafik kazaları da olmuş, kazalarda ölen olmazken araçlarda maddi hasarlar meydana gelmişti.

Eski Karayolları kavşağının olduğu yere Hasan Emmi ALT Geçidi ile birlikte İnşallah bu iki alt geçit projelerimizle 100 Bin nüfus öncesinde kent Trafiğini rahatlatarak artık yıllların getirdiği büyük sorun da çözüme kavuşmuş olacak dileyerek bu müjdeyi paylaştı.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
yazık - 4 yıl önce
bir karış yeri istimlak edememe imar planını alt üst et , ondan sonra alt geçit yapmaya kalk
Avatar
Kapadokya50 - 4 yıl önce
Kamulaştırmasız el atarak mı proje gerçekleşecek?? Nevşehirde belediye mülkiyet hakkına saygı göstermelidir ve kamulaştırmasız el atılan yerleri kamulaştırmalıdır
Avatar
çözüm - 4 yıl önce
meterisle hastne kavşağına çözüm yoksa trafik rahatlamaz kendimizi kandırmayalım boşuna 80 sn kırmızı 10 sn yeşil yanıyor ışık yokken daha rahattı trafik 3 araba zor geçiyor yeşilde.
Avatar
Ha haaaa - 4 yıl önce
kardeşim bahsettiğiniz yerlerde trafik sorununun en az olduğu yerler, bunu trafk sorununu çözmeye yönelik bir çalışma değil boş yere para harcama ve seçime hazırlık çalışması olarak görebiliriz. çözüm çevre yolunu işler vaziyete getirmek, 2000 evlerle sanayi arasına kesdirme bir yol yapmak. daha da pratik ve yapmaya gücünüzün yetemeyeceği bi çözüm söyleyim, toplu taşımayı bu dolmuşlardan arındırıp metrobüs-metro getirmek.