banner461
banner195

Nevşehir’e Yürüyüş ve Bisiklet Yolu

Nevşehir Belediyesinin 2014 yılında yapmayı planladığı çalışmalardan biri de Şehitlik önünden başlayıp Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi önüne kadarki alanda bisiklet ve yürüyüş yolu çalışması olacak.

 Nevşehir’e Yürüyüş ve Bisiklet Yolu
02 Mayıs 2014 Cuma 16:03

banner143
banner134

 Nevşehir’e Yürüyüş ve Bisiklet Yolu

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Belediyesinin 2014 yılında yapmayı planladığı çalışmalardan biri de Şehitlik önünden başlayıp Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi önüne kadarki alanda bisiklet ve yürüyüş yolu çalışması olacak.

Söz konusu çalışmaların bu aydan başlatılması planlanırken, kaldırım düzenlemelerinin yaz aylarında tamamlanması planlanıyor.

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, İlimiz merkezindeki trafik yoğunluğunun çözüme kavuşturulması için yapılacak köprülü kavşak ve alt geçitlerin yanında, Şehitlik önünden itibaren başlayıp Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi önüne kadarki alanda uygulanacak olan bisiklet – yürüyüş yolu projelerinin toplam maliyetinin 25 Milyon TL dolayında olacağına dikkat çekerken, 2014 yılında da belediyenin Nevşehir halkı için proje ve iş üretmeye devam edeceğinin altını çizdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hakan - 4 yıl önce
daracık yolu iyice daraltın