banner461
banner195

Nevşehir'in 32. Valisi Mehmet Ceylan Oldu

İçişleri Bakanlığı'nın valiler kararnamesi kapsamında Sultanbeyli Kaymakamı Mehmet Ceylan Nevşehir Valiliğine atandı.

Nevşehir'in 32. Valisi Mehmet Ceylan Oldu
09 Mayıs 2013 Perşembe 15:48

banner143
banner134

 Nevşehir Valiliğine İstanbul Sultanbeyli Kaymakamı Mehmet Ceylan atandı.Valiler Kararnamesinin açıklanmasıyla Nevşehir Valiliğine İstanbul Sultanbeyli Kaymakamı Mehmet Ceylan atandı…Mehmet Ceylan kimdir…?

İçişleri Bakanlığı'nın valiler kararnamesi kapsamında Sultanbeyli Kaymakamı Mehmet Ceylan Nevşehir Valiliğine atandı.

 

Kararname ile 2 yılı aşkın süredir Nevşehir Valisi olarak görev yapan Abdurrahman Savaş Manisa Valiliği'ne atanırken, Sultanbeyli Kaymakamı Mehmet Ceylan ise Nevşehir Valiliğine getirildi.

 

Nevşehir'in 32. valisi olan Ceylan'ın Mayıs ayı sonunda yeni görevine başlaması bekleniyor.

 Valiler Kararnamesinin açıklanmasıyla Nevşehir Valiliğine İstanbul Sultanbeyli Kaymakamı Mehmet Ceylan atandı…

Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan kimdir…?

Ceylan'ın atama kararı bugünkü Resmi Gazetede yayımlandı.

Sultanbeyli Kaymakamı Mehmet Ceylan   17.01.1965 yılında Balıkesir Sındırgı ilçesi Armutlu köyünde dünyaya geldi. İlkokulu Armutlu köyünde, orta ve lise tahsilini Sındırgı ilçesinde tamamladı. Yüksek öğrenimini İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünde 1987 yılında tamamladı. 25 Ekim 1989 yılında Kars kaymakam adayı olarak göreve başladı. Adaylık döneminde bir yıl süre ile İngiltere'de bulundu. Ayrıca 1991-1992 yılları arasında 11 ay süre ile Afyon-Bayat kaymakam vekilliğinde bulundu. 13 mart 1993 yılında Ordu-Gölköy kaymakamlığına atandı. Sırası ile Muş-Malazgirt kaymakamlığı, Batman Vali yardımcılığı, Kırşehir-Çiçekdağı Kaymakamlığı görevlerinde bulundu. 02 Ekim 2001 yılında Uşak Eşme Kaymakamlığı, 25.10.2005 tarihinde Sapanca Kaymakamlığına atandı. 05.08.2008 tarihli kararname ile ilçemize atanan Kaymakam Mehmet CEYLAN halen ilçemizdeki görevine devam etmektedir. Evli ve üç çocuk babası olan Ceylan, İngilizce bilmektedir.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.