banner461
banner195

Nevşehir’in Değişim Serüveni

Nevşehir Belediyesi yaptığı projeler ve hizmetlerle Nevrşehir’i değiştirmeye devam ediyor.

13 Ocak 2014 Pazartesi 10:53

banner143
banner134

Yapılan projeler ve hizmetlerle ilgili bilgi veren Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver; “Nevşehir’in daha yaşanabilir bir kent olması ve gelişmesi için yoğun bir mesai ile çalışmaya devam ediyoruz. İlimizin her geçen gün geliştiğini, büyüdüğünü görmenin mutluluğunu yaşıyoruz.” dedi.

İşte 2004 yılından 2014 e uzanan 10 yıllık Nevşehir Belediyesinin AK İcraatlarını içeren ve Değişen Gelişen ve Büyüyen NEVŞEHİR'in dünden bugüne Nereden Nereye dedirten ve geldiği o noktayı gösteren videosu....


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ak nevşehirli - 4 yıl önce
ellerine sağlık güzel insan bu hizmet bu kadar güzel yapılır ve bu kadar güzel anlatılır.rabbim sizleri başımızdan eksik etmesin.yolunuz açık olsun.
Avatar
seyit taşpınar - 4 yıl önce
muhalefetin rüyasında göremeyeceği projeleri çıraklık ve kalfalık döneminde gerçekleşti şimdi ustalık zamanı herşey nevşehir için.
Avatar
AK - 4 yıl önce
boşa geçen on yil. üç beş tane iş boşa harcanan trilyonlar.benim şahsi görüşüm. yil 2014 21 yüzyil. millet denizin altindan metro yapiyor. biz ise üç beş tane park
Avatar
nevşehirli - 4 yıl önce
eğer 10 yılda park mezarlık düzenlemesi yaptık diye övünüyosa hiç övğnmesin iş değil bunlar terminalden ve yeni pazar yerinden de hiç kimse memnun değil bunuda kimseye yutturmaya çalışmasınlar trafik sorunu olmayan nevşehirde trafik sorunu çıkardınız bunuda çözüyoruz diye konuşmayın.
Avatar
öz - 4 yıl önce
bu seçim sana oy yok hasan bey şansını kaybettin artık.
Avatar
ERGEN - 4 yıl önce
neden neden sayın başkan bu parklardan bahçelerden yapılan işlerden bir taneside mehmet akif orsoy mahallesinde yok çekmiş olduğunuz vidoda bir tanede bu mahallede gösterebilirmisiniz.
Avatar
sami şimşek - 4 yıl önce
başkanın çalışıp çalışmadığını birde şehir dışından gelen vatandaşalara sorarsanız başkan bişey yapmadı diyenler cevabınızı alırsınız.bundan iyisi can sağliği.at binenin kiliç kuşananin.
Avatar
nevsehır - 4 yıl önce @ak nevşehirli
bırdaha bır daha hasan ünverin cebi için birdaha nevsehirin degisimini goruyoruz da hasan pasanin mulk ve banka gelisimininide goruyoruz baskan olmadan once neyi vardi simdi neleri var onu bir aciklasin koltuk makam bole birsey birakmak cok guccccccccc...