banner461
banner195

Nevşehir’in Köy Yolları‏ Can Sıkıyor…!

FİB Haber Merkezine gönderilen ihbarla bir vatandaşımız köy yollarının son durumunu tüm çıplaklığı ile gözler önüne seriyor.İhbarda bulunan vatandaşımızın objektiflerinden köy durumlarının içler acısı halini şimdi sizlerle paylaşıyor ve biran önce bu yollarımızın düzeltilmesini istiyoruz.

Nevşehir’in Köy Yolları‏ Can Sıkıyor…!
04 Nisan 2013 Perşembe 11:20

banner143
Nevşehir de Köy Yolları‏
İlgili Galeriye Git
banner134

 FİB Haber Merkezine gönderilen ihbarla bir vatandaşımız köy yollarının son durumunu tüm çıplaklığı ile  gözler önüne seriyor.İhbarda bulunan vatandaşımızın objektiflerinden köy durumlarının içler acısı halini şimdi sizlerle paylaşıyor ve biran önce bu yollarımızın düzeltilmesini istiyoruz.Bu konuda yetkilileride uyarıyoruz..

 

Nevşehir-Gülşehir ilçesi Gümüşyazı ve Dadağı köyleri arası asvaltsız köy yolları ve Gümüşyazı köyü ile Büyükkışla ve İğdeli kışla köyleri arasındaki tamir edilmeyen bozuk yolların, sadece bazı bölümleri...   Bu rezilliği Duyurursanız sevinirim, Yayın hayatınızda Başarılar dilerim.   Lütfi SELÇUK


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Mehmet - 5 yıl önce
köy yollarını bırakın nevşehir'in merkezindeki sokaklara bakın içler acısı. her yer mayın tarlası gibi. nevşehir'e bunu hiç yakıştıramıyorum...
Avatar
Şapkalı Osman - 5 yıl önce
rezilliği görmek için köy yollarına kadar gitmeye gerek yok nevşehirin 350 evler mahallesinin sokak ve caddelerinin durumu yeter.