banner461
banner195

Nevşehir'in Küçük Umreci Adayı 5 Yaşında

Diyanet İşleri Başkanlığı Umre Organizasyonu ile İlimizden Öğretmen ve Öğrenci Turunda umre ibadetini yapmak üzere, kutsal topraklara gidecek olan kutsal toprak yolcularını bilgilendirmek amacıyla, Nevşehir İl Müftülüğü tarafından seminerler düzenlendi.

Nevşehir'in Küçük Umreci Adayı 5 Yaşında
07 Ocak 2014 Salı 16:22

banner143
banner134

En küçük umreci adayı!

 04-07 Ocak 2014 tarihleri arasında Merkez Fatma Hatun Camiinde düzenlenen seminerlerde İl Müftüsü Yakup Öztürk, Müftü Yardımcıları A. Celalettin Altunkaya, Nazım Haksever ve Yaşar Bolat umrecilere önemli bilgiler verdi.

 

Din görevlilerinin de hazır bulunduğu, yaklaşık 170 umrecinin izlediği seminere, turun en küçük umreci adayı Eva Eraslan’da katıldı.

 

24-28 Ocak-03 Şubat 2013 tarihleri arasında 10 Günlük programla kutsal toprakları ziyaret edecekler içerisinde, annesinin yanında bulunan turun küçük umreci adayı 5 yaşındaki Eva Eraslan, umrecilerin ve müftülük personelinin gözdesi oldu.

 

Umreci adaylarının arasında bulunan Eva Eraslan, İl Müftüsü Yakup Öztürk’ün hayır duasını aldı. Seminerde annesinin yanında bulunan Eva Eraslan, Müftü Öztürk ve Müftü Yardımcısı A. Celalettin Altunkaya ile görüşerek, kendisinin de umreye gideceğini söyledi. Müftü Öztürk ve Yardımcı Altunkaya, küçük umreci adayı Eva Eraslan’ı ve annesini tebrik etti.

Küçük umrecinin Annesi Nermin Eraslan’da, hayırlı bir evlat olması için dua etti. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.